Автор Тема:  Искам да попитам за инкубационния период на Хепатит Б  (Прочетена 14638 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мери_

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2373
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Здравей, Митко!

Имуноглобулина се използва само ако е ясно, че заразяването е станало преди не повече от 14 дена. Използва се основно при инцидентно заразяване на медицинските работници и при раждане на деца от майки - носители на вируса. Прилага се обикновено заедно с първата доза на ваксината. Ето тук можеш да прочетеш повече http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=730.0

Поздрави,
Мери
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен niki85

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 310
  • Хепатит B
    • Профил
  • Резултати: Повторно лечение
Здравей и добре дошъл и от мен за съжаление.
Мисля че колегите бяха достатъчно изчерпателни аз само искам да те посъветвам в никакъв случай да не падаш психически.Надявам се хепатита ти да е остър и да го изчистиш и пак повтарям непадай психически защото въпреки че е Б хепатит ако се окаже хроничен недай си боже е много трудно да го излекуваш напълно.Аз самият съм с Б и в момента съм на лечение на лечение но неспирам да си повтарям и да вярвам че ще се излекувам.Дано несме те стреснали много :good:
Успех
Ако видиш някого без усмивка, дай му своята!

Неактивен Kentavar

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 7
  • DJ Tiesto feat. Kristy Hawkshaw - Just Be.mp3
    • Профил
Силно се надявам и аз да е Остър. Но за сега се дъжа и нямам намерение да изпадам в някакви кризи. Наистина силно се надявам
 да мога да се преборя с него и да го изчистя напълно! Днес ми казаха, че точките на АЛАТ са 330, а в началато когато ме приемаха бяха 1000. И се налага да прекарам още някоя друга нощ тук. Незнам обаче дали ще трябжа да паднат до допустимите за да ме изпишат?
niki85 мерси за подкрепата и ще ти кажа, че всичко ще се оправи :)

До следващия пат.

Неактивен Мери_

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2373
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Здравей!

По принцип изписват със стойности над допустимата горна граница. Мен ме изписаха със АЛАТ 150 от инф. отделение. До 1-2 месеца след изписването би трябвало да влезеш в нормалните стойности на АСАТ и АЛАТ. Могат да ти дават болнични до 6 месеца от датата на приемане и те съветвам да си ползваш това право, за да се възстанови черния ти дроб максимално. Хубаво е да вземаш хепатопротектори поне 6 месеца. Ето тук има информация за тях - http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=420.0

Поздрави и успех с възстановяването и дано е била за малко срещата ти с вируса!
Мери
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007