Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Диагностика / Re: Резултати Моля за Разчитането им.
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Октомври 13, 2021, 12:45:38 »
Здравей,

това означава, че си изчистил хепатит В :) Нищо повече не трябва да правиш, всичко е ОК.
2
Диагностика / Резултати Моля за Разчитането им.
« Последна публикация от MarianT - Октомври 11, 2021, 15:54:53 »
Здравейте, Преди 4 месеца бях с остър хепатит B, стойнисти на Асат и алат стигащи до 4000. Днес изследванията ми са следните, моля някой да ми каже какво означава това
АcAT (GOT;AST)       20.90U/l     До 40
АлАТ (GPT;ALT)         22.00    До 41
Гама ГТ (GGT)            31.00         Дo 60
Хепатит В    Отрицателен
Anti-HBsAg          Положителен   12.6 mIU/ml
Anti-HBc total     Положителен

3
Диагностика / Re: Изследвания преди ваксина на деца-реимунизация
« Последна публикация от Лени - Октомври 09, 2021, 13:08:50 »
Благодаря! :flowers:
4
Няма проблем, че не сте го изследвали.
Сложете трета доза.
Няма как да развие хепатит от ваксината, тя създава само антитела.
5
Диагностика / Изследвания преди ваксина на деца-реимунизация
« Последна публикация от Лени - Октомври 08, 2021, 00:14:25 »
Здравейте!Не ми идва на ум как да озаглавя темата и ще  питам директно.От скоро зная ,че съм носител на австралийски антиген.
Реших да имунизирам детето си ,което е на 13 г с Енжерикс.Направих вече двете дози.Предстои ни 3-та края на октомври.Сега прочетох,че трябвало да се изследва  anti Hbc-total преди ваксина.Аз не знаех и го изследвах само за Hbsag -отрицателен е и  anti Hbsag -5,4
е резултата.Искам да знам колко е опасно това,че не съм го изследвала за прекарана инфекция с хепатит Б.Сега да направя ли изследване преди трета доза ?
Възможно ли е от ваксината да развие хепатит?
6
Моята история / Re: Хепатит Б и ваксини за Ковид
« Последна публикация от NO_HBV - Септември 29, 2021, 12:32:50 »
Здравейте.Направих си ваксина Пфайзер през лятото.Сега есента си направих количествен HbsAG.Странно че е намалял на 3900 Ui/ml от 7000 миналата година по същото време.Винаги ми е бил около 15000 като започнах лечение преди 3години.Беше спаднал до 2200 след тестова терапия, след което бързо се вдигна до 7000 миналата година. Мисля си , дали е възможно ваксината да действа върху Б хеп.вируса?
7
Превенция и заразяване / Re: Секс с нов партньор без ваксина
« Последна публикация от anti-HBs - Септември 13, 2021, 11:52:53 »
Айдее, чакам поне две бебета от тази тема, радвам се, че се променят нещата към добро. Ще приема да съм им виртуален кръстник  :dance:
8
« Последна публикация от edna_ot_vas - Септември 09, 2021, 15:47:25 »
Цитат
А приятелят ти комбинираната ваксина ли си сложи (за А+В), че се чудя, кой вариант е принципно по-добър?

Благодаря!
Не, заложихме на Енжерикс. Имаше само главоболие и при двете дози.
Ти на колко си години, ако не е неудобно да питам и с какъв антиген?
Ще си позволя да дам един непоискан съвет на тема деца... ако минават годините и партньорът все така не се решава да го направи, не си губи времето... защото времето е едно от нещата, които не можем никак да върнем, а последствията остават за нас. 
Ако имаш желание, можеш да ми пишеш и на лични съобщения. Успех и на теб
9
« Последна публикация от Dessita - Септември 07, 2021, 11:45:21 »
Хейй, това са добри новини, браво, скоро да се похвалиш и за другото, че е станало  :biggrin:
А приятелят ти комбинираната ваксина ли си сложи (за А+В), че се чудя, кой вариант е принципно по-добър?
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007