Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Моята история / Re: Здравейте от мен, хепатит б
« Последна публикация от Velimira - Ноември 17, 2018, 00:36:56 »
И за мен е странен този коментар. При горна граница 0.05 за HBsAg количествен, 12000 единици си е много. Аз бях със 7150, бутнах ги на 4700, но при последните изследвания пак имам завишение до 5200. Някой беше казал, че когато този резултат падне под 600 единици, организма започва да изгражда антитела. И това пак е коментар на д-р Балабанска, доколкото си спомням.
2
« Последна публикация от roni_c - Ноември 14, 2018, 18:03:06 »
Здравей,поздравления за резултатите без да взимаш нуклеотиден аналог.Единственото,което ме изненадва е мнението,че нивото на австралийския антиген е ниско при положение,че е 12107.6  IU/ml.Аз съм на тенофовир и също взимам имуностимуланти,а нивото на вастралийския антиген е около 5800 IU/ml и си мисля,че е високо.
3
« Последна публикация от terpo - Ноември 14, 2018, 12:23:19 »
 Благодаря  на всички
Не съм на вериад обаче взимам една торба лекарства за имунната система.Що се отнася за Балабанска ето какво ми отговори когато пратих последните резултати .
Привет Теодор,
Чудесно е ,че няма вирус! Цернодробните ензими са в норма.Нивото на Австралийския антиген е ниско.
Не се налага нищо допълнително.
Поздрави!
Д-р Балабанска

4
На лечение съм / Re: Хроничен хепатит б
« Последна публикация от Наско18 - Ноември 13, 2018, 22:01:42 »
Лично при мен,абсолютно никакви,надявам се и за напред да нямам.
5
« Последна публикация от Ani - Ноември 13, 2018, 18:36:42 »
Здравейте,предстои ми лечение с тенофовир има ли странични ефекти добре ли се чувствате.
6
« Последна публикация от Наско18 - Ноември 09, 2018, 07:47:24 »
Здравейте,вече един месец съм на лечение с тенофовир майлан.Взимам също витамини Ц и Б,котешки нокът и цинк,глутамин и аминокисилини BCAA разклонена верига,започнах и да спортувам.При започване на лечението
АСАТ-36
АЛАТ-113
ГГТ-27
След изминаване на първия месец,реших да си направя кръвна картина,резултатите за мен бяха шокиращи,или по точно неочаквани.Можеби защото аз си мислех,че след приемането на тенофовир всичко трябва да ми влезе в норма.Ето и новите резултати.
АСАТ-60
АЛАТ-213
ГГТ-27
След известно чудене се реших да звънна на лекуващия ми лекар.След като му казах за мойте резултати,лекаря ме увери ,че това били много добри показатели,с това повишаване се стремяло hbe-ag oт позитивно да стане отрицателно,и ми изписа карзил макс три пъти по две на ден.Не го питах повече нищо беше ми неудобно да го занимавам с повече въпроси.
Но сега пак се зачудих ,защо трябва hbe ag,да стане отрицателно,моля някой по компетентен ако може да ми обясни,благодаря предварително.

7
Общи теми / Re: Нужда от няколко таблетки Тенофовир Mylan
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Ноември 05, 2018, 21:06:14 »
Радвам се, че успяхме да помогнем индиректно. Тези две опаковки са дарени от пациент и бяха на съхранение при нас, не сме направили нищо кой знае какво.
 :love5:
8
« Последна публикация от reny - Ноември 05, 2018, 19:37:39 »
Привет Силве, майка днес се е срещнала с Яна и е получила таблетките. Безкрайно благодарим за съпричастността и помощта!  :flowers:
Отношението ви към каузата е безценно. Продължаваме лечението ...
9
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Ноември 02, 2018, 19:47:29 »
Привет,

Телефона ни се развали точно в най-подходящия момент. :(
Моля, звънни към 13 в понеделник, вече ще работи.
10
« Последна публикация от reny - Ноември 02, 2018, 18:51:16 »
Здравей отново Силве,
Извинявам се за притеснението, но не можем да се свържем на посочения телефон.
Може ли да ми го потвърдиш или да ми дадеш друг? :congrats:
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007