Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Анти-телата са 20 вече, разбрах че трябва минимум 100 да са. АСАТ И АЛАТ вече са в норма.
2
Моята история / Re: Моята история за хепатит С
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Днес в 17:57:01 »
Аз те съветвам да си подадеш една жалба в РЗОК, ако нямаш одобрение на 60-тия ден. Нещо НЗОК почна да се ''офлянква'' при някои пациенти, ако мога да се изразя по този начин. Наскоро имаше върнат пациент заради накриво разположен печат на документите му. Видиш ли, всичко трябва да е на 90 градуса  :angry3:
3
« Последна публикация от Georgi1234 - Днес в 16:24:07 »
Привет,
миналата седмица получих протокола си и входирах документите в РЗОК. Резултатът от биопсията е А3Ф3, демек не са много добре нещата.
Сега очаквам обаждане до 2 месеца - около средата на Юли. Казаха ми към 20 Юни да отида на място за проверка и ако още не е одобрен вече да очаквам обаждане.
Всичко се случва много бавно, като от момента в който разбрах за вируса (края на Януари) до сега са изминали почти 4 месеца, и още не съм започнал лечение.  :whistle:
4
« Последна публикация от piccolastella - Днес в 07:41:45 »
Георги,

Как вървят нещата при Вас?

Хубав ден!
5
Моята история / Re: Слет остър хепатит б
« Последна публикация от nikolai1221 - Днес в 01:05:36 »
Здравейте на сички преди няколко дни си пуснах чернодробни ензими алт16 асат15.4 общ билирубин 27.6 директен билирубин 5.4 преболедувал съм от остър хепатит б мина вече 1год. И 5.ммесеца не разбирам Какво става пожьлтявам искам да ви питам за цигарите също когато не пуша сички е ОК но като запалия цигара пожьлтявам.
6
Завършено лечение / Re: Орфей след лечение на HCV, генотип 1
« Последна публикация от Даниела - Май 17, 2018, 14:59:58 »
Аз съм пускала в Св. Иван Рилски и в Цибалаб.  И на двете места е по 150 лв.
7
« Последна публикация от Орфей - Май 14, 2018, 00:57:50 »
Мерси. Вероятно ще пусна нов ПСР, само където вмомента не ми е и до тези разходи. Не вярвам да има ново заразяване или дори релапс. Гледам цените на ПСР и не се ориентирам къде и защо е най-добре да се пусне. В Св.Иван Рилски имат само пакет за 300 лв, а аз не искам пакет с Асат, Алат и пр. Само HCV RNA не е ли ПСР-ът? Някой наскоро да е пускал и да може да ме ориентира?
8
« Последна публикация от snd242 - Май 13, 2018, 19:38:14 »
Ами те да кажат, но вероятно ще поискат PCR. Тъпото е, че след излекуване антителата остават и при ново заразяване няма как да се разбере.
9
« Последна публикация от Орфей - Май 11, 2018, 20:25:59 »
Здравейте! Днес ми възникна нов казус. Пуснаха ми изследвания на HCV, които са положителни (не се изненадвам предвид изкараното лечение), и пише така: a HCV +(positive), 104,8 COI. Това изследване е по повод втора бременност вече. Та въпросът ми е дали ще изискват да пускам ПСР според вас? И дали тези 104,8 единици са ОК за излекуван човек? Аз не съм пускала ПСР след 2013г. Беше уж: Не се открива. Асат и Алат са ми в норма и не ми се е налагало. Въпросът е как в болницата, където ще раждам да им докажа, че не съм опасна? Нали не съм всъщност?
10
На лечение съм / Виекиракс и Ексвиера
« Последна публикация от Азалия - Май 11, 2018, 14:02:24 »
Здравейте, от седмица съм на Виекиракс и Ексвиера /без рибавирин/; в листовката като страничен ефект е описано само чувство на умора. Усещам доста често напрежение в сърдечната област и задъхване, а от вчера и дискомфорт в едното ухо /едновременно бучене,заглъхване и пищене/. Моля,  да споделите мнение, трябва ли да потърся съвет от лекар или на фона на страничните ефекти от другите терапии това си е бял кахър?  :wink3:
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007