Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
НЕДЕЙ НИЩО ДА ВЗИМАШ.
Остави тялото си да се изчисти само.
2
На лечение съм / Re: Остър Хепатит Б - връщане на работа
« Последна публикация от Dupnitsa92 - Май 26, 2022, 14:57:29 »
Здравейте,

Първо да споделя как се развива Вируса при мен:

1 месец след изписването резултатите ми бяха:

АСАТ: 41
АЛАТ: 71
общ. бил: 14
дир бил: 3

2 месец (днес) след изписването резултатите ми са:

АСАТ: 34
АЛАТ: 37
общ. бил: 11
дир бил: 3

Последния месец пих само Карсил 110мг 2х2, докторите днес ми казаха да спра и него и след 3 месеца пак да се тествам за австралийския антиген (който и днес излезе положителен).

Казват, че в момента изцяло трябва да разчитам на имунната си система, без да я форсирам и без пържено, алкохол, цигари и спорт (което е единственото, което ми липсва).

Питането ми е, има ли какво да направя, за да се изчистя от вируса, защото от днес явно няма да пия повече нищо? При останалите така ли е било?

Някой може ли да сподели опит дали е взимал някакви допълнителни хапчета, които да помогнат да се изчисти?

Благодаря предварително.
3
Моята история / Re: Трябва ли да се притеснявам?
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Май 20, 2022, 09:32:55 »
Ти си прекарал хепатит В и си се излекувал, имаш защитни антитела.
4
« Последна публикация от CORELLI - Май 18, 2022, 20:50:17 »
Някой ще ми отговори ли защото ми е много притеснено, също така искам да попитам колко време от контакта трябва да е минало за да се изследвам и изследванията да покажат верен резултат?
5
« Последна публикация от CORELLI - Май 16, 2022, 08:13:11 »
Прикачил съм файла от изследванията, но там не може да се види нищо повече от това което съм написал.
6
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Май 16, 2022, 07:06:17 »
По-скоро ти си го прекарал някога и имаш антитела. Пусни всички изследвания тук за да ги видим, така на парче не може да се коментира.
7
« Последна публикация от CORELLI - Май 15, 2022, 21:47:59 »
Забравих да отбележа че anti hbs беше 14
8
Моята история / Трябва ли да се притеснявам?
« Последна публикация от CORELLI - Май 15, 2022, 20:27:40 »
Здравейте група, преди месец и половина имах рисков контакт с момиче, под което имам предвид само френска без предпазни средства, преди 2 дена си правих изследвания за хепатит б и бяха отрицателни също така си пуснах и anti hbs, въпросът ми е възможно ли е да съм се запазил или не?
9
Моята история / Re: Трябва ли да се лекувам
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Май 14, 2022, 15:28:26 »
Не съм убедена,че това е лечение.Четох ужасни неща за този тенофовир.Пише,че уврежда бъбреците и костите.В крайна сметка,ще трябва да умра от бъбреци,а не от черен дроб.
Моля,който е на лечение с тенофовир да ми даде малко инфо,как я понася?
Благодаря предварително!

А виждала ли си лекарство на което да не пише предполагаеми странични ефекти в листовката?
мисля, че по - добре човек да 'рискува' и да си пие терапията, вместо да умре от рак на черния дроб.
10
Моята история / Re: Трябва ли да се лекувам
« Последна публикация от Лени - Май 14, 2022, 08:29:06 »
Алафенамид Тенефовир е нова формула с по-малко странични ефекти.Незнам обаче предлага ли се в България.
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007