1
Предложения и отзиви / Не харесвам този форум
« -: Януари 18, 2010, 09:44:36 »
Добавено от модераторите: Следващите два поста бяха стартирани от Валентина, след като тя зададе въпрос в раздела на доц. Антонов относно това дали хепатит C е лечим. Стартираната тема от нея беше преместена в раздела "Завършено лечение", тъй като тя не се нуждаеше от отговора на доц. Антонов.
Ето и самата тема, където тя получи отговор на зададения въпрос, със сигурност не по-различен от този, който щеше да даде доц. Антонов, тъй като тук става въпрос за общоустановени правила и терминология, която се използва от хепатолозите в целия свят при лечението на хепатит C.
Има ли пълно излекуване от хепатит С?
Веднага след като в темата беше отговорено на въпроса и, Валентина стартира две нови теми в раздела за задаване на въпроси към доц. Антонов, които могат да се видят по-долу като постове:
БАЛГАРСКАТА ИДИОТИЯ СИ ПРОЛИ4АВА О6ТЕ В НА4АЛОТО ВМЕСТО ДА ПОМАГАТЕ НА ХОРАТА ВИЕ НЕ ИМ ДАВАТЕ ДУМАТА ДА СЕ ИЗКАЖАТ МИСЛЕТЕ 4Е ЗНАЕТЕ ВСИ4КО НО СТЕ МНОГО ДАЛЕ4 ОТ ИСТИНАТА ОГРАНИ4ЕНИ ХОРА СТЕ ЗА ТОВА ПРЕДПО4ИТАМ ДА ВЛИЗАМ В ДРУГИ ФОРУМИ ТАМ ХОРАТА СА 10000000 ПАТИ ПО НА4ЕТЕНИ И ПРИВЕТЛИВИ ОТ ВАС БГ БОКЛУЦИ
Ето и самата тема, където тя получи отговор на зададения въпрос, със сигурност не по-различен от този, който щеше да даде доц. Антонов, тъй като тук става въпрос за общоустановени правила и терминология, която се използва от хепатолозите в целия свят при лечението на хепатит C.
Има ли пълно излекуване от хепатит С?
Веднага след като в темата беше отговорено на въпроса и, Валентина стартира две нови теми в раздела за задаване на въпроси към доц. Антонов, които могат да се видят по-долу като постове:
БАЛГАРСКАТА ИДИОТИЯ СИ ПРОЛИ4АВА О6ТЕ В НА4АЛОТО ВМЕСТО ДА ПОМАГАТЕ НА ХОРАТА ВИЕ НЕ ИМ ДАВАТЕ ДУМАТА ДА СЕ ИЗКАЖАТ МИСЛЕТЕ 4Е ЗНАЕТЕ ВСИ4КО НО СТЕ МНОГО ДАЛЕ4 ОТ ИСТИНАТА ОГРАНИ4ЕНИ ХОРА СТЕ ЗА ТОВА ПРЕДПО4ИТАМ ДА ВЛИЗАМ В ДРУГИ ФОРУМИ ТАМ ХОРАТА СА 10000000 ПАТИ ПО НА4ЕТЕНИ И ПРИВЕТЛИВИ ОТ ВАС БГ БОКЛУЦИ

Говори се много на тази тема. Съвсем случайно попаднах на вашия сайт и много се зарадвах, че съществува такъв, защото така хората обменят информация и само тези, които са го преживели знаят как се чувствам в момента. Искам да попитам има ли наистина пълно излекуване на хепатит С? Какво мислите за уринотерапията, като превантивна мярка - помага ли в действителност в лечението на хепатита? И още нещо - хора, не мислете, че тук в чужбина нещата са розови по повод здравеопазването. И тук системата е много бавна и съществува тази гадна бюрокрация. Направих изследвания, установиха ми хепатита, насочиха ме специфична болница за даденото заболяване и още не са ме приели. Само ме въртят за документи и разни глупости, а лечение не съм започнала все още. Така, че споко - не само в bg-то ги има тези неща 