16
На лечение съм / Бланки за проследяване на изследванията
« -: Юли 20, 2010, 22:40:45 »
Направих нов албум в "Моите снимки и изследвания" - казва се "Бланки за проследяване на изследвания"
В него има 3 документа, които всеки може да си свали на компютъра и да ги използва, ако прецени
Бланките са за лечението на хепатит В и С и в тях има таблички, в които да се нанасят резултатите от изследванията на определен период от време. Така е лесно и прегледно да се види как се променят изследванията в хода на лечението. Дано да са полезни
ПП: Ако темата не е за този раздел, преместете я, моля
В него има 3 документа, които всеки може да си свали на компютъра и да ги използва, ако прецени

Бланките са за лечението на хепатит В и С и в тях има таблички, в които да се нанасят резултатите от изследванията на определен период от време. Така е лесно и прегледно да се види как се променят изследванията в хода на лечението. Дано да са полезни

ПП: Ако темата не е за този раздел, преместете я, моля









Не държа да разбира от хепатити, достатъчно е да си гледа съвестно работата и да е човек... то не че и това е малко, де 
