1
Поздравления и честитки / Re: Честит рожден ден на Тедибон !
« -: Октомври 14, 2011, 15:10:36 »
Честит Рожден Ден, Теди!
Пожелавам ти здраве, щастие и късмет!
Пожелавам ти здраве, щастие и късмет!
Нека всеки, който е съпричастен с идеята на сдружението, да стане наш член, за да можем в крайна сметка и да променим нещата по отношение на превенцията и системата за лечение в България, и да помогнем на всички да имат шанс да се лекуват и да бъдат приети по-лесно в обществото.
От тук може да видиш всички публикации на този потребител.
Пожелавам ти здраве, щастие и късмет!











Силно се надявам , че всичко ще е наред! 



След всичките трудности, съпътстващи лечението спокойно можеш да се отдадеш на една заслужена почивка с много приятни изживявания!



Гласувай за сайта!
 Оцени сайта!
Посетители след 12 Февруари 2007