Автор Тема:  Впечатления от клиниката по гастроентерология в гр. Плевен  (Прочетена 11150 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кали

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 50
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C

Привет,съмишленици.
        Иска ми се да споделя с вас впечатленията си за лечението ми в клиника по гастроентерология г.Плевен-завеждащ доц.др.Маринова.
     Аз съм доволен от отношението и професионализма на специалистите, клиниката работи по каса,не съм заплащал нищо до момента.
        Лежах в клиниката за да ми направят биопсия и бях много притеснен,все още не знаех за този форум(щях да бъда по-запознат с нещата).ЗА моя радост всичко мина като по вода.Др.Стойкова си свърши прекрасно работата.Нямах усложнения,не ме боля по време и след биопсията.На всички въпроси ми отговориха изчерпателно(за мен това беше важно).
       За мен Плевен беше по-близкия град и за щастие се оказа  добрия вариянт.
 Ако желаете да се свържете с клиниката:Доц.Маринова 064/21053;064/886504;секретар:064/886505;
           Успех!

КАЛИН
« Последна редакция: Април 03, 2008, 21:31:22 от Radoslav Rusinov »

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 312
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: впечатления!
« Отговор #1 -: Април 03, 2008, 09:15:30 »
Здрасти Кали.Информацията може да е полезна на някой,който е от този район.Аз съм родена в Червен бряг и информацията,която даваш за клиниката и за професионализма на специалистите ме зарадва.Защото по принцип познавам доста хора който не са добронамерени към хората от този край.Така,че от мен огромно благодаря почувствах се добре благодарение на теб.Желая ти успе с лечението.
Поздрави Снежи!

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007