1
Здравни теми / Re: Изчистване на камъни от жлъчката с помощта на билки
« -: Юни 24, 2011, 09:14:57 »
Здравейте,ние проведохме лечението с билката на бай Васил точно както е по схемата 3 дни,вчера майка ми беше на ехограф и лекарката и е казала ,че всичко си е както преди
Също я предупредила повече да не пие билки,защото може да си навлече беля.Моля ви дайте съвет.Дали да пробва пак след два месеца,но май ми се струва,че няма да има ефект
Също я предупредила повече да не пие билки,защото може да си навлече беля.Моля ви дайте съвет.Дали да пробва пак след два месеца,но май ми се струва,че няма да има ефект

Мерси много за отговора,наистина се преодолява отпадналостта с повече лежане,иначе камъни още няма,само жлъчна кал.Искам да ви питам дали знаете може ли да се пие вода,допълнително от тази,която е предвидена
малко и е отпаднало,само това засега
Благодаря много за всичко.Кога трябва да почне да изхвърля камъни,днес и е първи ден
Искам да ви попитам дали някой е пил и спазмалгон,защото в нашата рецепта го пише.Дано не боли много 