Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Предстои ми лечение / Re: Предстои ми лечение на Хепатит Ц. Объркана съм !!!
« Последна публикация от Vesi65 - Февруари 03, 2023, 18:38:44 »
Валя,обади се на номер 0887606155
2
« Последна публикация от Vesi65 - Февруари 03, 2023, 18:22:37 »
Валя,шест месеца от датата на откриване на хепатита!
3
Благодаря за отговора, Силвана. Може и аз грешно да съм разбрала за въпросните 6 месеца. Излиза, че си с предимство, ако болеста е напреднала....... Няма що...... пълен абсурд !!! И аз мисля, че за това безумно "проследяване" трябва да се даде гласност, защото едва ли сме единствените, просто другите преминаващи през това предпочитат да си мълчат...... В крайна сметка или си болен или не, то няма как сам да се оправиш след 6 месеца....... Единственото успокоително е, че болеста се развива бавно..........
4
Веси, супер че ще удариш едно рамо да разкажем още вендъж за безумията на нзок. Звънни ми на 0988 722 988 да се разберем, моля те.

Никога в изискванията за лечение на НЗОК не е имало отпадане на 6 м. проследяване, ние се борихме в съда относно биопсията, но не беше юридически възможно да включим и това за проследяването.

Като се подават втори път документи реално от предходните изследвания се засича прословутото проследяване.
5
« Последна публикация от Vesi65 - Февруари 03, 2023, 14:07:47 »
Здравей,Валя!За съжаление от личен опит 6м.проследяване са факт.Точно декември направих 6м.от откриването на хепатита и ми поискаха пак АЛАТ и т.н.,аз съм ф2 с АЛАТ 325 ,ПСР над 700 000 Хил..Професора беше сигурен ,че ще ме одобрят,аз съм много доволна от Иван Рилски.Всички доктори са ти съпричастни и искат да ти помогнат,но не могат да се борят със ЗК
Още миналата година докторка от там ми даде личният си номер ,ако има нещо по документите да и ги снимам и пратя,така и направих.Сега професора също каза да му звъня,но дано не се налага,изпълнила съм всичко,остава чакането!От ЗК ми казаха,че сега ще стане по бързо,но ще видим.Във форума си попаднала на точното място, много съм благодарна на Силвана ,с нея съм провеждала няколко разговора,невероятен човек и боец!Хиляди благодарности и на Тошка Иванова,психотерапевт към Хепактив,невероятна жена,минала през ада в борбата с коварната болест,да им дава Господ здраве на такива хора,малко са думите които мога да изкажа по техен адрес.Знам как се чувстваш,но горе главата,а може да си от щастливците с новия директор на НЗОК.Всички ме успокояваха,че няма да се влоша за толкова време имали са право,добре съм.Съвет от Професора,ако можеш пий поне по две кафета на ден, кафето чисти дроба,от опит!Пиши ,ако те интересува друго!Успех !
6
Здравей, Веси !
Съжалявам да чуя, че толкова дълго време се бориш със “системата”, но явно няма оправия !!!
Като чета за какво става въпрос, вече не се надявам, че с Емил ще ни одобрят от раз ! Някой беше писал, че изискването за 6 месеца проследяване е отпаднало с наредба от 01.2020, но естествено, има следваща наредба от 08.2020г. (и последна за сега) в която е заложено, като едно от изискванията въпросното 6 месечно проследяване. Това е пълно безумие….. Аз подадох документи на 17.01.23г. и мислех след средата на февруари да ходя да ги питам какво се случва, но май няма няма смисъл…… А имам един въпрос: Сега, когато си подаде документите за втори път, някъде в тях пише ли, че имаш въпросните 6 месеца ?! И ако може някой да отговори който се връщан, след като подаваш след 6-те месеца отново, имат ли основание да те върнат пак ?
Желая ти успех ! И пиши какво се случва !!!
7
Продължаваме с поредицата безплатни уебинари и през тази година.
Следващата ни тема е "Хепатит С и рак на черния дроб"

Датата е 13 февруари 2023, от 13 часа, в платформата zoom: https://zoom.us/j/98687726543
Линк към събитието във Facebook: https://fb.me/e/2gHFznts3
Водещ на уебинара е доктор Добромир Райков, гастроентеролог в болница Аджибадем Ситиклиник Токуда, София

Повече за лектора:
Д-р Добромир Райков е завършил медицина в Медицински Университет София през 2016г. За периода 2017-2021г. е зачислен като редовен лекар-специализант по гастроентерология в отделение Гастроентерология на Болница Токуда под ръководството на проф.Симеон Стойнов и доц. Радин Цонев. През декември 2021 г. д-р Райков завършва своята специализация и придобива специалност Гастроентерология. Има квалификация за извършване на абдоминална ехография. От 2017г. се занимава с лечение на хронични вирусни хепатити. Участва в множество конференции и форуми по гастроентерология и хепатология в България и чужбина. Владее английски,немски, руски език. Научните му интереси са насочени в областта на хепатологията, възпалителни чревни заболявания, диагностика на неопластични и панкреасните заболявания, ултразвукова диагностика и манипулации под ултразвуков контрол.

Очакваме Ви!

8
« Последна публикация от Vesi65 - Февруари 03, 2023, 10:58:29 »
Здравей,Силвана, благодаря за отговора и съвета,ще го направя,обещавам!Аз съм съгласна да дам гласност и по медиите,ако нещо организирате,насреща съм!Декември месец,преди да получа писмото,звънях в МЗ ,разказах на служителката,помолих я да предаде неволите ни на когото трябва,звънях и в НЗОК,изслушаха ме и до там.Бях с надежда за Коледа да почна лечение,а те ми плиснаха кофа със студена вода!Да,Силве,готова съм да говоря пред медии или където трябва,дано ни се чуе думата!А,ти бъди благословена!
9
Аз не знам колко писма сме изписали с Професора през годините, това нашето е глас в пустиня, Касата в общи линии си прави, каквото си иска и никой не й търси отговорност. Това е, и защото самите пациенти не пишат те жалби, не излизат пред обществеността да разкажат какви проблеми имат, и всичко се замита.
Веси, съгласна ли си да разкажеш пред някоя медия как те мотае ЗК?

Ако на 18.02 нямаш отговор, веднага жалба в НЗОК и ги информираш, че ще се обърнеш към адвокат за погазване на правата ти.
10
« Последна публикация от Vesi65 - Февруари 03, 2023, 09:23:41 »
Здравейте,не бях влизала от доста време,но ето ,че мога да кажа нещо по този въпрос.Аз съм открита м.юни,подадох документи на 10.10. ,на 13.12.,ми пратиха писмо,че нямам шест месеца проследяване.Постъпих.на 03.01 ,в Иван Рилски , всичко наново и на 18.01,пак ги подадох!Няма да обяснявам за това какво е чувството и емоциите през времето което чакаш, всички сме наясно,но господата богоизбрани не им пука!При прегледа при проф.Антонов,шапка му свалям,каза,че пак е писал писмо,до новия директор на НЗОК, това проследяване е точене допълнително на ЗК,дано не е глас в пустиня !Дано вие сте късметлии,за да не чакате!Хиляди благодарности на Силвана Лесидренска,проф.Антонов и всички които се борят със зъби и нокти със системата!Бог да е с вас!Аз също чакам за Мавирет!Хубав ден !
.

Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007