Усмивчици - SMF Наръчник на потребителя

Помощ

Усмивчици

Усмивчиците представени тук са от стандартните усмивчици в темата по подразбиране в SMF и може да се различават в различни форуми.

Моля отбележете, че не всички показани кодове ще се визуализират коректно, ако го няма интервала/спейса преди кода.

Име Изображение (кликни за да вмъкнеш) Код (въведи за да вмъкнеш)
Fortune Teller :fortune_teller: :fortune_teller:
Audrey Hepburn :audrey_hepburn: :audrey_hepburn:
Fingers Crossed :fingerscrossed: :fingerscrossed:
Surprised :falling_mouth: :falling_mouth:
arrows_right :arrows_right: :arrows_right:
Girl in Love :girl_in_love: :girl_in_love:
Broken Heart :broken_heart: :broken_heart:
Count Sheeps :count_sheeps: :count_sheeps:
Hungry Girl :hungry_girl: :hungry_girl:
Flying Kiss :flying_kiss: :flying_kiss:
Flower Power :flowerpower: :flowerpower:
Великденски яйца :easter_eggs: :easter_eggs:
Turkey Dance :turkeydance: :turkeydance:
Girl Dance :girl_dance: :girl_dance:
Girl Angel :girl_angel: :girl_angel:
Hungry Boy :hungry_boy: :hungry_boy:
Head Phones :headphones: :headphones:
Book Read :book_read: :book_read:
Girl Wink :girl_wink: :girl_wink:
Laughing Girl :girl_haha: :girl_haha:
Geek Girl :geek_girl: :geek_girl:
Halloween :halloween: :halloween:
Angry and Mad :angry_mad: :angry_mad:
Surprised :surprised: :surprised:
Skeptical :skeptical: :skeptical:
Applause :applause: :applause:
Shocked :shocked1: :shocked1:
Congratulations :congrats: :congrats:
Flowers :flowers2: :flowers2:
Medicine :medicine: :medicine:
Ashamed :ashamed2: :ashamed2:
Double Up :doubleup: :doubleup:
Flowers :flowers3: :flowers3:
flowers4 :flowers4: :flowers4:
Day Dreaming :daydream: :daydream:
Sad Girl :sad_girl: :sad_girl:
Crying :crying1: :crying1:
Crying :crying2: :crying2:
Ashamed :ashamed: :ashamed:
Flowers :flowers: :flowers:
Crying :crying3: :crying3:
Whistle :whistle: :whistle:
Morning :morning: :morning:
Crying :crying4: :crying4:
Mocking :mocking: :mocking:
Winter :winter2: :winter2:
Biggrin :biggrin: :biggrin:
exclam :exclam: :exclam:
monkey :monkey: :monkey:
Angry :angry1: :angry1:
Angry :angry2: :angry2:
Angry :angry3: :angry3:
Bravo :bravo2: :bravo2:
Browse Internet :browse: :browse:
Carate :carate: :carate:
Cheers :cheers: :cheers:
Cowboy :cowboy: :cowboy:
Scream :scream: :scream:
Punish :punish: :punish:
Fight :fight2: :fight2:
Hungry :hungry: :hungry:
Pardon :pardon: :pardon:
Laugh :laugh1: :laugh1:
Winter :winter: :winter:
Camera :camera: :camera:
Nerd :nerd01: :nerd01:
Girl :girl02: :girl02:
Clown :clown2: :clown2:
Unsure :unsure: :unsure:
Smile :smile2: :smile2:
blank :blank: :blank:
glare :glare: :glare:
scyth :scyth: :scyth:
sweat :sweat: :sweat:
Bravo :bravo: :bravo:
Love :love2: :love2:
Love :love3: :love3:
Fight :fight: :fight:
Party :party: :party:
Angel :angel: :angel:
Bored :bored: :bored:
Dance :dance: :dance:
Laugh :laugh: :laugh:
Love :love4: :love4:
Love :love5: :love5:
Tease :tease: :tease:
Wink :wink2: :wink2:
Witch :witch: :witch:
Yahoo :yahoo: :yahoo:
Clap :clap2: :clap2:
Chat :chat2: :chat2:
Wink :wink3: :wink3:
Baby :baby2: :baby2:
Mamma :mamma: :mamma:
Clap :clap3: :clap3:
Smile :smile: :smile:
Writing :write: :write:
Fool :fool2: :fool2:
Fool :fool3: :fool3:
Happy :happy: :happy:
Baby :baby3: :baby3:
Clown :clown: :clown:
Cupid :cupid: :cupid:
Devil :devil: :devil:
Beer :beeer: :beeer:
Error :error: :error:
Frown :frown: :frown:
Wink :wink4: :wink4:
Wacko :wacko: :wacko:
Cool :cool2: :cool2:
nerd :nerd: :nerd:
Love :love: :love:
Sick :sick: :sick:
Beer :beer: :beer:
Bye :bye2: :bye2:
Clap :clap: :clap:
Cold :cold: :cold:
Gift :gift: :gift:
Sad :sad2: :sad2:
Chat :chat: :chat:
Good :good: :good:
Baby :baby: :baby:
Bath :bath: :bath:
Sad :sad3: :sad3:
Kiss :kiss: :kiss:
Oops :oops: :oops:
Hug :hug1: :hug1:
Dull :dull: :dull:
Huh :huh2: :huh2:
Geek :geek: :geek:
Sad :sad4: :sad4:
Fun :fun: :fun:
Bye :bye: :bye:
Lol :lol: :lol:
Hug :hug: :hug:
Nah :nah: :nah:
Mad :mad: :mad:
Doc :doc: :doc:
No :no: :no:
Angry >:( >:(
Huh? ??? ???
Roll Eyes ::) ::)
Embarrassed :-[ :-[
Lips Sealed :-X :-X
Undecided :-\ :-\
Kiss :-* :-*
Cry :'( :'(
Evil >:D >:D
Azn ^-^ ^-^
Smiley :) :)
Wink ;) ;)
Cheesy :D :D
Grin ;D ;D
Sad :( :(
Shocked :o :o
Cool 8) 8)
Tongue :P :P

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007