Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Моята история / Re: Хепатит "С"
« Последна публикация от Vesi65 - Юли 09, 2024, 08:36:23 »
Радвам се, че сте преминали лечението по леко,при мен остана мозъчната мъгла и лека депресия,но все пак имам надежда,мина една година от лечението ми.Вярвам ,че резултатът ще е добър при вас!
2
« Последна публикация от martinvn - Юли 08, 2024, 18:51:39 »
Здравейте,мен ме лекуваха с хапчета Мавирет,пиех ги веднъж дневно за два месеца.Това лекарство е универсално за всички подтипове хепатит С.Почти без странични ефекти, още след втората седмица Алат и Асат бяха в норма и така до края.След три месеца вируса не се открива,Слава Богу! Съжалявам за вас, ❤️ преминали сте през Ада.Сега лечението е успешно на 98%.Сега вие добре ли сте?

Ами аз тогава не го чувствах съвсем като ад. някак по юношески гледах на случващото се....
Сега след 20 и повече години приех съвет да си изследвам РНК на вируса. Чакам резултата.
Иначе - сънливост, лесна уморяемост са ми оплакванията.
А това със заспиването не е добре, когато шофирам на дълъг път....
3
Общи теми / Re: Малко инфо
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Юли 08, 2024, 15:59:02 »
явно са го сменили, пробвайте на регистратура и да ви кажат кой е актуалния
4
Общи теми / Re: Малко инфо
« Последна публикация от smakl - Юли 08, 2024, 15:12:22 »
Някой може ли да ми даде телефон на Клиниката по гастроенторология / Св.Иван Рилски/ ....Телефона от нета  029523725 отговарят Неврохирургията...:) Благодаря предварително!
5
Моята история / Re: Хроничен хепатит С . 1997г
« Последна публикация от Vesi65 - Юли 08, 2024, 09:07:02 »
Здравейте,съжалявам за вас,но всичко ще е наред!Силвана Лесидренска е уникален човек,имах честта да се запозная с нея лично,следвайте съветите и тя знае най добре! Успех и хубав ден!
6
« Последна публикация от Vesi65 - Юли 08, 2024, 08:50:43 »
Здравейте,мен ме лекуваха с хапчета Мавирет,пиех ги веднъж дневно за два месеца.Това лекарство е универсално за всички подтипове хепатит С.Почти без странични ефекти, още след втората седмица Алат и Асат бяха в норма и така до края.След три месеца вируса не се открива,Слава Богу! Съжалявам за вас, ❤️ преминали сте през Ада.Сега лечението е успешно на 98%.Сега вие добре ли сте?
7
Забавни теми / Re: СЛАДКАРНИЦАТА
« Последна публикация от martinvn - Юли 04, 2024, 10:48:15 »
Чук-чук
Има ли пресни пастички в сладкарницата?  :bye2:
8
Срещи на потребителите на форума / Re: Срещи в чата
« Последна публикация от martinvn - Юли 04, 2024, 10:44:20 »
А по принцип чата действащ ли е?
На мен ми стои като неактивен.
Може и нещо с браузъра ми да има проблем.
защото виждам вътре потребител Надя, но няма поле, в което да напиша съобщене...
9
Завършено лечение / Re: Завършено лечение за хипатит С
« Последна публикация от martinvn - Юли 04, 2024, 10:34:38 »
Честит празник на всички!На днешният велик празник,получих най добрата вест! Вирусът не се открива!Мавирет прави чудеса! Пожелавам на всички да чуят този отговор! Благодаря от ❤️на всички които ми вдъхвате надежда и кураж! Специални поздрави на г-жа Лесидренска,бъдете здрави и се пазете!❤️

Сега получих част от отговора на въпроса си. Лекувала си се с Мавирет. Но все пак какво е? Хапчета ли са?
10
« Последна публикация от martinvn - Юли 04, 2024, 10:25:12 »
Здравейте,горе главата, всичко ще е наред! Лечението е отлично!Минах го и го казвам от опит! Успех!

Здравей Веси!

Преболедувал съм Хепатит Ц в периода 1997-2000г. Лекуваха ме с Интерферон (Интрон А).
Интересно ми е какво лечение се прилага сега (в случая към теб). С хапчета ли е, с инжекции ли?
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007