Повече за вирусния хепатит > Терминология, статии и обща информация за болестта

остър хепатит б

<< < (10/11) > >>

nikolai1221:
здравеите понеже на скоро биах пак на контролен преглет при балабанска пусна ми 4ерно дробни ензими и те биаха асат 20 алат 33 билирубин общ 21.8 минах ехограф каза 4е е добре си4ко мен ме претеснява само билирубина 7 месеца не спада и у4итеми одолу леко за жълти4ки.ако някои има понятие да ми помогне

Malinka:
Здравейте на всички,
направих си изследвания за хепатит B, като стойностите са:
Anti-HBsAg   < 5    / < 9 отр. 9-11граница, > 11 положителен/
Anti- HBc total - гранична стойност.

Обръщам се с молба към Вас, ако може да ми разчетете изследванията. Притеснява ме този граничен резултат, на Anti - HBc total,какво може да означава? Благодаря Ви,предварително.
 :girl_angel:

nikolai1221:
малинке не от си4ко това аз биах с хепатит б попитаи модератора

nikolai1221:
здравеите искам да ви попитам защо ме боли от диасно имам подут корем като  се по4уквам леко отзад в гьрба ме боли 4ерниа дроп ако пьк изпуша ниаколко цигари ноктитеми на рацете се полу4ават едни 4ерти и побелиават преболедувал сьм хепатит б ако никои може да ми помогне.

захари:
  Здравей, относно общия билирубин който е висок, а директният предполагам нисък, вероятно имаш Синдром на Жилбер. Аз имам този синдром, не е приятен но доколкото знам не е и кой знае колко опасен. Нормално е да си по жълтичък така както казваш, че очите ти са жълти. Но по специфичното на този синдром е, че човек много бързо се умаря. Във интернет има доста информация за този синдром, но пък предполагам, че ако имаш този синдром би трябвало да ти кажат, но лекарите не му обръщат кой знае какво внимание.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия