Вирусен хепатит - Обща дискусия > Диагностика

Помощ с резултатите !!!

<< < (2/14) > >>

Staffa1982:
(HBsAg) 0.19     (Anti-HCV)  15.30  докторите ми викат че не съм бил болен ама могело да се разболея,ама като гледам има Ц маи ?

Силвана Лесидренска:
Какви са референтните стойности?

Staffa1982:
Над нормата съм,обаче това показва анти-ХЦВ ,имам над дормата анти тела който показват че или съм бил болен и съм се излекувал през времето,или съм болен поне така разбрах.Утре ще ми излязат пълните резултати и те ще покажат да или не,ще отида да ми видят и черният дроб и злъчката.Но не разбирам едно,не съм наркоман и не съм бил със повече от 1 жена през последните 3-4 години,и ми се роди дъщеричка преди година,и ако съм болен от къде със се заразил.

Ме:

--- Цитат на: Staffa1982 в Ноември 02, 2016, 16:41:11 ---Но не разбирам едно,не съм наркоман и не съм бил със повече от 1 жена през последните 3-4 години,и ми се роди дъщеричка преди година,и ако съм болен от къде със се заразил.

--- Край на цитат ---
Манипулации в болница, зъболекар, татуировки. Добре е и останалите членове на семейството да се изследват.

Staffa1982:
Това означава ли че съм болен?Доктора ми каза че не съм,пуснахме и изследвания western blot.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия