Здравейте,
Някой случайно да е чувал колко време продължава лечението ако е за втори път. Нещо тука ми се губи, защото последния път като ходих на лекар ми каза, че остава още много. Започнал съм миналия октомври, но е за втори път и се питам възможно ли е да е повече от 48 седмици, или колко там беше първия път, вече даже не помня.
Имам генотип 1 и преди години се лекувах около година. Сега очакванията ми са за същото време, просто една година си е време и не знам как ще се настроя ако е повече.
Хайде поздрави на всички и успешен край на приключението наречено лечение.
Копие на оригиналния пост:Здравейте.Някой слу4аино да е 4увал,колко време продължава ле4ението,ако е за втори път.Нещо тука ми се губи,защото последния път като ходих на лекар,ми каза 4е остава още много.Запо4нал съм миналия октомври, но е за втори път и се питам възможно ли е да е пове4е от 48 седмици,или колко там беше първия път,ве4е даве не помня.Имам генотип1 и преди години се лекувах около година.Сега о4акванията ми са за същото време просто една година си е време и не знам как ще се настроя ако е пове4е.Хаиде поздражи на вси4ки и успешен край на преклю4ението наре4ено ле4ение.
Пост, редактиран от модераторите, поради неспазване на правилата за използване на форума!