Няма нужда при всеки въпрос човек да си прави нова тема. Сега имаш своя тема за периода след лечението. Тук е мястото да задаваш въпросите, свързани с теб и нещата, които които те притесняват. Така, че няма как темите ти да станат хиляди.
Грешно е също и да задаваш въпросите си в произволна тема, на която попаднеш, защото това обикновено е чужда тема, посветена на лечението на друг човек.
Относно въпросите ти: След като биопсията е показала, че няма увреждане, както казваш (за да няма увреждане в резултатите от биопсията трябва да пише "фиброза Ф0"), то най-важното е да се възстановиш пълноценно от лечението и натоварването на черния ти дроб трябва да е зависимо само от периода на възстановяване от лечението. Би трябвало 6 месеца да са ти достатъчни, особено като имаме предвид и че лечението при теб беше само 6 месеца. Така, че пази се 6 месеца след края на лечението и след това можеш да започнеш с натоварванията, като, разбира се, трябва да следиш сигналите на тялото си. Също така, добра практика е, когато започваш с такива натоварвания, да си изследваш чернодробните ензими преди и след натоварването - така ще разбереш дали черния дроб е реагирал отрицателно.
За алкохола също трябва да си предпазлив и да не прекаляваш, поне в първата година след края на лечението.
И освен това, имай предвид, че трябва да минат 6 месеца след края на лечението, за да се знае дали си се излекувал, или не. Така, че най-малкото трябва да изчакаш един такъв период, за да знаеш дали си се преборил с хепатита, или не.
Поздрави,
Радо