Автор Тема:  Завършено лечение на хепатит C генотип 3  (Прочетена 109650 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен brankox

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 173
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: Завършено лечение на хепатит C генотип 3
« Отговор #60 -: Юни 03, 2012, 12:27:37 »
Какво да правя , правих си кръ--вни тесто-----------ве , хормонални , на уролог,андролог,психиат-ъ-р,психоте-рапевт-,сексолог и кожен лекар ходих , какво да направя че да ми се въ-рнат- силит-е и да имам либидо :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Неактивен Rumi_

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1544
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
  • Резултати: Успешнo
« Отговор #61 -: Юни 03, 2012, 12:53:10 »
Ами трудно е да се дава съвет когато не сме запознати с причините за проблема. Все пак, най безобидно и сериозно мога да те посъветвам - влюби се. Намери едно хубаво и добро момиче, бъди кавалер, приятел. Спри да мислиш за неволите си, успокой се. На всеки може да се случи, но ти май не спираш да ходиш по лекари. Тия антидепресанти също влияят лошо.
Млад си, имай самочувствие! Бъди по-уверен! :bye2:

Неактивен brankox

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #62 -: Юни 03, 2012, 16:42:53 »
Абе аз съ-м като- зомби - нямам сили за нищ-о , нямам апети-ти- , хилав съ----------------м и нямам никакво либидо - как да се влюба , ти- мож ли да се наядеш ако си преял вече , може ли да тичаш- без крака , много ме дразнит-е т-ука в то-я форум , сто- хиляди пъ-т-и ви казвам какъ--в ми е проблема и вие се - влюби се , не ме учи мен как да се влюбвал щот-о преди то-лкова мацки съ-м оправял , т-ака че т-ихичко ,и то-ва че съ-м зверски слаб физически как може да се обясни ?

Неактивен eli13

• Публикации: 1188
    • Профил
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
« Отговор #63 -: Юни 03, 2012, 16:44:12 »
Бранко, най-вече в самия теб е ключът към загадката.
Мисли!
Връщай се назад във времето и търси кога и как ти се е скъсала нишката. Тия работи отнемат време и не са лесни за разкриване и преодоляване, но не се отказвай. Тъй като всичко това се случва в твоя мозък и с твоето тяло, ти си този, който може да се справи.

Неактивен eli13

• Публикации: 1188
    • Профил
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
« Отговор #64 -: Юни 03, 2012, 16:53:06 »
Бранко, не се ядосвай. Опитваме се да ти оказваме подкрепа според възможностите ни. Виж, че и за теб самия е трудно да прецениш на какво се дължат проблемите ти, така че нашата задача е още по-трудна.
Но спри да се гневиш, защото гневът с нищо няма да ти помогне, а само ще ти навреди.
По принцип антидепресантът не е лошо нещо. Нека видим как ще ти се отрази. Аз до онзи ден пиех сероксат, вече 5 месеца и да ти кажа, много ми помогна, откакто лечението и личният ми живот ми устроиха силен емоционален и физически земетръс. Сега излязох от схемата със сероксата и всичко е точ.
Другото, което исках да те попитам, е, замислял ли си се малко повече да се обърнеш към вярата в Бог. По принцип гневът, слабостта и неспособността да се намери изход във висша степен се дължат на безверие. Вярата ти помага неусетно да приемеш случващото се и да го преодолееш. Наистина аз не знам нещо, което да дава повече сили и светлина в живота на човека. За мен това е универсалната панацея. Това е нещото, което ме е извеждало отвъд всички изпитания и препятствия и ми е давало всички отговори, които съм потърсила.
Това ще бъде моят съвет.
Оттам нататък ти си знаеш.

Неактивен Rumi_

• Публикации: 1544
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
« Отговор #65 -: Юни 03, 2012, 18:13:07 »
Бранко, търсиш съвет и помощ, споделяш лични неща и в същото време не слушаш никого. Със сигурност има причина за състоянията в които изпадаш, но сам се убеждаваш, че дори и лекари и лекарства не ти помагат. Ти не вярваш на никого. Повярвай поне в себе си, във възможностите си... и нещата ще се получат.
Колкото човек по се самосъжелява и страхува, толкова по зле се чувства. Отчаянието те е превзело и ти не успяваш да се освободиш от лошите мисли. Няма, разбери ме, няма по силно нещо от това да си наложиш малко воля. Ходил си при различни лекари, правил си различни изследвания, пил си лекарства. Мисля, че всичко ти е в главата.
 Нямаш ли добра компания? Излизай повече с приятели, разхождай се по често, дори сам. Направи си малки подаръчета, зарадвай се на нещо. Стига се самообвинява.
Не ни се сърди. Ние сме хора и както виждаш всеки е със своята болка и тревога. Опитваме се да те окуражим. Аз съм сигурна, че ти ще се справиш с проблема. Просто не си болен, напротив - депресиран си, а това е само състояние.
Горе главата! :flowers:

Неактивен пепи

• Немедицинско лице
  • Публикации: 241
  • Идва лятото,лятотоооооооооо!!!!!!
    • Профил
« Отговор #66 -: Юни 03, 2012, 19:14:13 »
Абе аз съ-м като- зомби - нямам сили за нищ-о , нямам апети-ти- , хилав съ----------------м и нямам никакво либидо - как да се влюба , ти- мож ли да се наядеш ако си преял вече , може ли да тичаш- без крака , много ме дразнит-е т-ука в то-я форум , сто- хиляди пъ-т-и ви казвам какъ--в ми е проблема и вие се - влюби се , не ме учи мен как да се влюбвал щот-о преди то-лкова мацки съ-м оправял , т-ака че т-ихичко ,и то-ва че съ-м зверски слаб физически как може да се обясни ?

:book_read: Магданозът мноого помага за тази работа - започвай сутрин,обед и вечер по една връзка и след седмица ще си като пожарникарски шланг  - така съм чувал :wink3:
Шегувам се естествено - изтръскай си тези мисли от главата,вземи си гаджето / ако нямаш си хвани/ и ела на морето - тук стават чудеса   :hug1:

P.S. А пък за магаданоза - може и да е истина  :laugh1:

Неактивен brankox

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #67 -: Юни 03, 2012, 19:21:09 »
Аз се срещ-ам ту-ка с едни мормончет-а и се молим и чет-а от- библият-а (оригиналнат-а) почти- съ-м сигурен че именно Бог ме направи т-акъ-в какувто- съ-м - слаб физически и без либидо - преди като- бройках мацки и бях як като- бик се чувст-вах щ-аст-лив , но понякога бях и т-ъ-жен , сега не мога да бъ-да нито- щ-аст-лив нит-о т-ъ-жен - и да поянся  ако някой не схващ-----а - не съ-м импот-ент-ен , просто- нямам либидо - дори като- еякулирам не изпит-вам никакво удоволст-вие , еякулирам веднъ-ж на 2-3 месеца защ-ото- иначе ме болят- то-пкит-е - психиат--------------------рит-е казват- че съ-м много ст-абилен - дори по добре от-преди ....сега щ-е видя с ант-идепресант-и и с т-ия кандида гъ-би какво щ-е ст-ане .... според мен наисти-на Бог ме направи т-ака че да не мога да изпит-вам нит-о радост- нит-о нещ-аст-ие .....

Поздрави,Бранимир

Неактивен пепи

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #68 -: Юни 03, 2012, 19:32:58 »
 :mocking: и после се чудиш къде ти било либидото??? :angry3:
Я се вземи в ръце - какви са тези мормончета,библии и т.н.
Ако е така - по добре наистина започвай ама много здраво да зобеш магданоз - със сигурност резултата ще е по-добър от мормоните  :laugh1:

Неактивен brankox

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #69 -: Юни 03, 2012, 19:43:31 »
Абе айде поне не се ебавай бе човек , за каъ-в магданоз ми говориш.......след като- ходих на уролог,андролог,психиатърр,психоанатлитик ,гаст-роент-ероог - и сички казват- че съ-м здрав като- бик - т-огава куде според т-еб е проблема ????????????????

Неактивен пепи

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #70 -: Юни 03, 2012, 19:49:22 »
Абе айде поне не се ебавай бе човек , за каъ-в магданоз ми говориш.......след като- ходих на уролог,андролог,психиатърр,психоанатлитик ,гаст-роент-ероог - и сички казват- че съ-м здрав като- бик - т-огава куде според т-еб е проблема ????????????????

:pardon: Ама ти наистина май не разбираш - проблемът е в главата ти /и в мормоните/ - казах ти :
Хвани си гадже и .......... мисли само за нея  :wink3:

Неактивен Хепи Би

• Немедицинско лице
  • Публикации: 203
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #71 -: Юни 03, 2012, 23:32:23 »
Изчела съм почти всички теми и смело мога да твърдя, че това е една от най-забавните теми в целия форум. Смея се с глас, докато я чета.

Бранко,

На всички ни е ясно, че имаш кандидоза, затова нямаш либидо. Щом така пише в интернет, няма начин да е друго. Това добре. Но защо си подгонил девойчето със скайпа и фейс-а, че да я сдобиеш с кандидоза и нея. Или кандидозата ти не е заразна. Я разясни повече, че ми стана интересно.

Неактивен brankox

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #72 -: Юни 04, 2012, 00:32:36 »
Хепи би ти- си ужасна гадина , защ-о се заяждаш- с мен , не съм я подгонил девойчет-о дето- и имам фейс и скайп,ЗАЩ-ОТ-О НЯМАМ НИКАКВО ЛИБИДО (ако не може да го схванеш- значи си дебил някакъ-в),надявам се да имам кандидоза защ---ото------ един т-------въ----рдеш-е че след като- си я излекувал и му се въ-рнало либидот-о - иначе - аз бях много здрав физически - правех 10 серии по 20 набирания , пиян съ-м правил над 25 набирания , а сега немога да направя 4 набирания - психиат--------------------------------рит-е с които- съ-м говорил ми казаха че чак т-акъ-в рахит- немога да ст-ана на психогенна основа .Т-ОВА Е , СЛАБ СЪ-М И НЯМАМ ЛИБИДО ,който- неможе да го разбере ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Поздрави(здрав ми е , сабуждам се често- с ерекция) - Бранимир
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 12:04:26 от Радослав Русинов »

Неактивен brankox

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #73 -: Юни 04, 2012, 02:26:14 »
...., много ме ядоса - като- то-лкова знаеш- ,кажи защ-о съ------------------м слаб физически и нямам либидо - психиат-ри,уролози андролози сексолози - казват- че сичко ми е наред .... м ?
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 11:56:51 от Радослав Русинов »

Неактивен Орфей

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 657
    • Профил
« Отговор #74 -: Юни 04, 2012, 10:40:06 »
Леле човек, не страдай толкоз. Имаш ли други проблеми с жените, освен че нямаш либидо? На мен ми се струва например, че лесно се ядосваш, че си нервен и че си много объркан. Т.е. докато се стигне до положението, където ще ти трябва това либидо всичко наред ли е?

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007