Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Превенция и заразяване / Re: Секс с нов партньор без ваксина
« Последна публикация от anti-HBs - Септември 13, 2021, 11:52:53 »
Айдее, чакам поне две бебета от тази тема, радвам се, че се променят нещата към добро. Ще приема да съм им виртуален кръстник  :dance:
2
« Последна публикация от edna_ot_vas - Септември 09, 2021, 15:47:25 »
Цитат
А приятелят ти комбинираната ваксина ли си сложи (за А+В), че се чудя, кой вариант е принципно по-добър?

Благодаря!
Не, заложихме на Енжерикс. Имаше само главоболие и при двете дози.
Ти на колко си години, ако не е неудобно да питам и с какъв антиген?
Ще си позволя да дам един непоискан съвет на тема деца... ако минават годините и партньорът все така не се решава да го направи, не си губи времето... защото времето е едно от нещата, които не можем никак да върнем, а последствията остават за нас. 
Ако имаш желание, можеш да ми пишеш и на лични съобщения. Успех и на теб
3
« Последна публикация от Dessita - Септември 07, 2021, 11:45:21 »
Хейй, това са добри новини, браво, скоро да се похвалиш и за другото, че е станало  :biggrin:
А приятелят ти комбинираната ваксина ли си сложи (за А+В), че се чудя, кой вариант е принципно по-добър?
5
Завършено лечение / Успешно завършено лечение с “Мавирет”
« Последна публикация от Gmteem - Септември 07, 2021, 01:28:33 »
Помня ноща в която разбрах,че съм с Хепатит С,и всички мисли покрай това как,ще умра или колко от близките си съм заразил и как,ще умрат и те заради мен.В тази нощ утеха веднага на мига ми даде статия на този форум,утеши душата ми потуши пожара в мислите ми,помолих се на Бог и благодарих за възможноста да съм още жив.Вярата ми в Бог и изчетените материяли тук ме окуражиха и почнах стъпки за моето лечение.Трябваше да се откажа от всичко от разгуленият и безразсъден живот който смятах за бохемски и прекрасен,а към днешна дата Незнам как съм оцелял буквално!Минах през доста от върха на това,че има лечение,но че е опасно ако си носител на хепатит В!Оказа се че съм го преболедувал и изградил антитела.Научих толкова ужасни неща за моя начин на живот и изпитвах безкрайна благодарност на възможноста за безброен шанс от Бог да живея в мир,хармония,щастие и здраве.За щастие не бях предал на никой близък нищо от моя катастрофален живот.Пиша този пост в случай,че и ти като мен си попаднал/а на този форум в твойта мъка и с мисълта,че си сам/а срещу смъртта!Не не си сам/а утеши душата си Бог даде съвършено изцеление за нас страниците чрез лечения и спецалисти,ще живееш и всички покрай теб също.Ще се миля и за всички хора винаги без значение дали са с проблеми по болест,бедност или каквато и моментна безизходица да е към тях.Моли се Бог чува молитвите,да има Бог и ни обича безкрайно,във всичките ни форми на живот.Относно лечението ми с “Мавирет” след 18-та седмица вируса не се открива!Без никакви странични ефекти,важно е да мислим за пътят към свободата а не дали не ни се гади!Правили сме повечето доста гадни неща за да стигнем до тук!Сега трябва да дадем прекрасните си дела за да не стигат други хора до тук.Обичам ви и се обичайте,усмивките ни ще спасят света.Насреща съм за съвет,кафе,телефонен разговор и всякакво насърчение за това да излезем на светлата страна.
6
« Последна публикация от edna_ot_vas - Септември 06, 2021, 17:33:26 »
Здравейте, само да кажа, че след втората доза Енжерикс приятелят ми има 1000 антитела и Hbc total е отрицателен. Тоест, вярвам, че сме минали през рисковия период...  :dance:Моята нова виремия е 110 хил. копия. Тоест вдигнала се е, но когато ми беше неоткриваема, аз бях прекарала няколко месеца почти изцяло на легло, заради други здравословни проблеми и явно покрай това вирусът се беше стопил, друго обяснение нямам, забелязала съм, че от това много се влияе, а после станах по-активна по цял ден на крак и той си циркулира явно. Не правя някакви тренировки, но и това, което правя, е достатъчно физическо натоварване дори за здрав човек (макар че то вече останаха ли такива  :laugh:).
Доколкото разбирам, с тези негови показатели можем да се опитваме да правим бебе, което касае другата ми диагноза... тоест вече не е рисково за него. За мен не знам, но едва ли мога да чакам някакъв безрисков момент, пък и ставам на 37 г... Не приемам лекарства за вируса. Не знам ин витро как би се отразило на виремията, надявам се, че няма да ми се налага да минавам през това, макар че лекарите така твърдят...
Поне нещата в любовта, за щастие, се развиха добре и станаха сериозни, което поне психически ми помага да се чувствам по-добре  :girl_in_love:

7
Ами аз нали съм си по алтернативните неща, реших, че и да пробвам няма да ми навреди, но естествено не го вземам за чиста монета:mocking: Всъщност нищо друго не ми излезе като отклонение освен хепатита, дано да е вврно  :pardon: А ти май се опита да пратиш линк, но не ми отваря нищо.
8
Тази щуротия (ще ме извиниш за израза) не я бях чувал, но като прочетох малко реших, че не е за мен ;)
Мисля, че ще е полезно...
shorturl.at/bFZ57
9
Радвам се за добрите новини, дано всичко да продължи да е наред. Не можеш ли да си направиш изследвания за Кандида и така да се лекуваш?
Аз наскоро си правих Биорезонанс, който ти показва къде какви смущения има, включително и за наличие на Кандида. Реших и това да изпробвам. :mocking:
10
Общи теми / Re: Силови тренировки при хроничен хепатит
« Последна публикация от positivevibes - Септември 01, 2021, 18:00:46 »
10-11 дни без никакви тренировки и АЛАТ-а ми беше спаднал на 70 от 78. Но също имах и спад в количествения, така че предполагам отново се води някаква борба.
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007