Привет !

Автор Тема:  Привет !  (Прочетена 2172 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Teodora

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
  • Статус: Има близък с хепатит B
Привет !
« -: Декември 03, 2008, 17:42:35 »
Отново здравейте !
Радвам се за всички, които са имали успех в лечението с хепатита.Ние чакаме резултата от поредния ДНК тест-притеснена съм.В началото на лечението съпруга ми пиеше само Легалон.Но стойностите на ензимите на спадаха/ АСАТ 120 АЛАТ 260/.През това време правихме всички необходими изследвания за пред НЗОК.Веднъж прочетох в един вестник за действието на Цитробиотикс С-купих и той започна да пие.Следващият месец /всеки месец му правих изследвания/ стойностите значително бяха понижени.При опит да взема ново шишенце,се оказа ,че липсва в аптечната мрежа.Свързах се с вносителите и те ми дадоха координати на Д-р Мария Папазова-учен и лекар от БАН.В началото колаборирахме само по имейла-пращах резултатите от изследванията,а тя назначаваше лечение.Което продължава и сега,въпреки ,че преди 6 месеца спряхме Пегасиса/една година 48 инжекции/.Това са продукти на билкова основа,без никаква химия.Произвеждат се в Сибир,внасят се от Корпорация "Сибирско здраве".Различни са-според сезона .Затова ако желаете мога да ви напиша телефона и адреса на Д-р Папазова.С тези препарати челението е по-силно.Но тя прави основен преглед,нужни са и всички правени до момента от вас изследвания.Прави режим на хранене.Всичко е иднивидуално.Дано съм ви била от полза.
До скоро.
Теодора

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007