Райф генератор

Автор Тема:  Райф генератор  (Прочетена 40565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Радинела

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Има близък с хепатит C
Re: Райф генератор
« Отговор #15 -: Февруари 13, 2010, 02:21:47 »
Здравей Sneji,

Чета в една друга тема че пак си щяла да ходиш при Васил Стоев.
Аз много не съм наясно.
Лично нямам проблем, мой познат има и аз тепърва навлизам в материята. като нещо има проблеми с традиционните лечения.

До колкото разбрах изследванията ти са положителни в момента, а преди време си имала успех с тази терапия, макар и частичен.
Та имаш ли си представа ако се постигне някакъв успех с тази терапия, той приблизително за колко време е ?.
Ти колко пъти си ходила при г-н Стоев и какъв точно е той?
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 04:19:57 от Радинела »

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 312
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #16 -: Февруари 13, 2010, 12:11:36 »
Здрасти и от мен.Нямам отговор на въпроса ти за колко време е успеха след терапията,тъй като нямам лични такива наблюдения.Да аз съм ходила на райф терапий и съм описала всичко подробно в този раздел.цитат:/Ти колко пъти си ходила при г-н Стоев и какъв точно е той?/Ходил съм няколко пъти при г-н Стоев и съм изключително доволна.Защото само от осем терапий вирусното ми натоварване беше с 50% по ниско.Което за мен беше нещо невероятно.г-н Стоев е интересна личност със всестранни интереси.По професия не е доктор,но за всяко нещо се консултира и с доктори,следи изследванията и настоява да се правят такива и да се носят при него.Ако има нещо което го притеснява веднага ти го казва,за мен лично е искренна и сърдечна личност,която не се възползва от страданието на хората за да печели.Ако нещо друго те интерсува пиши с каквото мога ще помогна.Засега всичко добро от мен!

Неактивен Радинела

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Има близък с хепатит C
« Отговор #17 -: Февруари 14, 2010, 00:20:29 »
Благодаря за отговора!!!

Писах ти на лични, ако може да ми кажеш това което те питам там.........

Неактивен vandal

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 147
    • Профил
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
« Отговор #18 -: Февруари 14, 2010, 14:45:14 »
Звучи много интересно...не съм от разбирковците, но от това което изчетох, намирам че лечение с този уред е логически възможно...щом с вибрации и трептения може да се умори даден вирус...
за 10 дни вирусното ти натоварване е спаднало почти двойно...продължавай да пишеш как протича лечението ти по нататък.
Друго което ме замисля, е защо все пак ако този генератор помага на лечение, не се използва масово...има някъде нещо...при онкоболни е помогнало на 80% (това в една от статиите които Радо е копирал тук)
Е с интерферона (говорим за хепатит вече) шанса при някой генотипи е почти 50 на 50...
...
разсъждавам само

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #19 -: Февруари 17, 2010, 14:20:19 »
Здрасти Вандал.Не се използва генератора,защото фармацефтичните компаний ще фалират,поне така си мисля аз.Всичко е една конспирация срещу здравето на хората,но в живота е така едни страдат,а други печелят за тяхна сметка.Разбира се че ще пиша как вървят нещата при мен,надявам се това да стане в началото на месец април.Март ще направя минимум десет терапий и след това изследвания.Засега това е от мен.Всичко добро!

Неактивен vandal

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2010, 21:03:57 »
Здрасти Вандал.Не се използва генератора,защото фармацефтичните компаний ще фалират,поне така си мисля аз.Всичко е една конспирация срещу здравето на хората,но в живота е така едни страдат,а други печелят за тяхна сметка.Разбира се че ще пиша как вървят нещата при мен,надявам се това да стане в началото на месец април.Март ще направя минимум десет терапий и след това изследвания.Засега това е от мен.Всичко добро!
Виж снежи.....принципно си права...по същата логика не се произвеждат автомобили с водни агрегати или магнитни....повярвай ми...водния двигател съществува от десетилетия, магнитния...не толкова но и той е факт. И това не са измислици...но всички знаем какво ще се случи с Шел, Тексако и т.н.
ПО същите причини предполагам се борят срещу Антималигноцит (отворих гугъл, за да сверя как се пише това...  :wink3:)
За Райф генератора...незнам, нямам мнение все още...истината е че не бях чувал за подобна машина преди да видя поста ти за пръв път...щом бие вируси, значи и напасти като Хив може да препбори, не само хепатити...но нека видим как ще помогне...всъщност има ли някакво развитие след като се намали вирусотовара на половина или???

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2010, 11:16:46 »
Здравей Вандал.Цитат:/За Райф генератора...незнам, нямам мнение все още...истината е че не бях чувал за подобна машина преди да видя поста ти за пръв път...щом бие вируси, значи и напасти като Хив може да препбори, не само хепатити...но нека видим как ще помогне...всъщност има ли някакво развитие след като се намали вирусотовара на половина или???/ За съжаление немога да ти отоговаря на този въпрос,след последните терапий с райф генератора ми пристигнаха и протоколите от НЗОК и тогава реших да спра всичко и да се лекувам с пегасис и копегус.Но след положителният  ПСР на третият месец,реших отново да започна с терапийте пък отам нататък божа работа.Относно други заболявания немога да давам компетентно мнение,защото нямам лични наблюдения мога да говоря единствено и само за това което се е случило при мен.Всичко добро от мен!

Неактивен vandal

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2010, 15:11:04 »
доколкото разбрах машинката работи на определени честоти, които могат да се настройват. Т.Е. може да се настрои на честота, която да мори клетки на определени организми...ракови клетки, вируси и т.н.
Остава въпроса защо не се ползва по-масово...има 2 възможни отговора, които намирам - или не работи така както би трябвало да работи и е не-ефективен...или версията на снежи за финансови интереси.
Ако ти си намерила някакъв успех с това, защо не си продължила...а интерферон???

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #23 -: Май 25, 2010, 09:33:49 »
Защото реших да пробвам с конвенциална медицина,не само с алтернативна.Плюс това като ми пристигнаха протоколите от НЗОК реших,че спирам с всичко останало и започвам само интерферон и копегус.Исках да не смесвам едното с другото и да видя какъв ще е резултатът от лечението и честно да ти кажа силно се надявах,че с интерферона ще преборя вируса,но уви не успях......................

Неактивен anita

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2988
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Резултати: Успешнo
« Отговор #24 -: Май 25, 2010, 09:47:35 »
Снежи, аз бях убедена, че при теб лечението ще е 100% успешно след цялото това алтернативно лечение. Направо непроумявам как не се получи.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #25 -: Октомври 29, 2010, 09:48:55 »
Много закъснях с отговора,за което се извинявам.Честно да ти кажа и аз не проумявам,защо не се получи.Но все пак  не забравям факта,че се боря с хепатит Ц генотип 1,което значи дълга и упорита борба.Но аз не се отказвам сега през ноември започвам отново да ходя на терапий,само чакам да ми изплатя заплатите.Тъй като такива не съм получавала от месец юли,а пък както всички знаем всичко е свързано с пари.Твърдо съм решена да ходя,въпреки деликатно състояние в което съм,казвам деликатно,защото съм бременна,консултирах се със Стоев,отговорът беше идвай няма проблем докато не е напреднала бременноста.Ще ходя за да падне вирусният товар и за да мога да предпазя бебчо от заразяване.Зная,че вероятноста е малка до га заразя,но въпреки това я има.Наистина този път се надявм всичко да е в моя полза и да имам много поводи за радостни и щастливи мигове.Това е засега от мен.

Неактивен tedi

• Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1168
    • Профил
« Отговор #26 -: Октомври 29, 2010, 10:12:03 »
Охоо,Снежи,честито!
Леко бременеене и здраво бебче ти желая!

Поздрави,
Теди

Неактивен sunshine

• Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 710
  • генотип 3
    • Профил
« Отговор #27 -: Октомври 29, 2010, 20:23:56 »
Снежи, честито и от мен!  :party:

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
« Отговор #28 -: Октомври 30, 2010, 00:16:26 »
С риск да оспамим темата, и аз искам да честитя на Снежи  :smile:
Снежи, честито за хубавата новина! Пожелавам ти лека и успешна бременност!  :flowers:

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

Неактивен tedibon

• Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1341
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Има близък с хепатит B
« Отговор #29 -: Октомври 30, 2010, 22:33:21 »
Снежи,честито  :flowers:  :love5:!
Още с темата за имуноглобулина се досетих,но подтиснах любопитството си,много се радвам за бебчето  :baby3:,много здраве ти желая и чакаме новини от теб!

Поздрави,Тедибон

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007