Информация за билкаря от гр. Бургас

Автор Тема:  Информация за билкаря от гр. Бургас  (Прочетена 30797 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 312
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: Информация за билкаря от гр. Бургас
« Отговор #15 -: Март 26, 2008, 11:10:03 »
Здравейте.Ето и резултатите от моите нови изследвания.

24.03.2008г.

БИЛИРУБИН-16.36

АСАТ-89.86

АЛАТ-140.04

ГГТ-105.21

АФ-115.55

Отново има раздвижване става нещо,но какво точно не се знае.Аз се чувствам малко по добре,но то неможе изведнъж всичко да ти е окей.А пък и имам още два месеца лечение,а може и повече докато не си направя изследвания немога да говоря ей така през глава.  :-*
Засега това е от мен.Желая на всички приятен,слънчев и усмихнат ден!  :-*
И Бог пред мен аз след него,дано да се излекувам................................  ;)  ;)
Поздрави Снежи!
« Последна редакция: Март 27, 2008, 18:04:25 от Radoslav Rusinov »

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #16 -: Май 07, 2008, 11:37:59 »
Здрасти на всички.И така аз продължавам своето лечение с билките,но за съжаление месец април неуспях да си направя изследване на ензимите поради липса на време и нямам нова информация относно това как продължава моето лечение и какви са резултатите до момента.Другото,което приключих със вторият курс билки и на 27.04. започнах третият курс с билките,който се приготвят от билкаря,след като приключа и с тях ще изчакам 10 дни и ще си пусна нови изследвания,ще се прегледам и на ехограф и ще си пусна ПСР тест за да видя резултата от това лечение и тогава ще пиша отново по темата разбира се след като бъда готова със всичките.Ензимите и ехографа не са проблем,но ПСР ще ме държи под напрежение докато получа резултата ,ох и да знаете как се надявам там да има един голям------------------------------------------- ---------------------
Засега  е това.Всичко добро от мен и чао! :-* :-* :-*

Неактивен tedibon

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1341
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Има близък с хепатит B
« Отговор #17 -: Май 07, 2008, 12:49:16 »
Здравей,Снежи!
Искрено ти го пожелавам този голям минус!

Имаш ли представа ,какви други болести лекува този билкар?
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #18 -: Май 09, 2008, 08:32:54 »
Здравей Тедибон.Зная,че лекува и други болести и че  е помогнал на доста хора,но по подробно не съм се интерсувала,ако те интерсува нещо конкретно пиши няма проблем ще попитам и веднага ще ти дам отговор.И освен,че ще попитам него ще попитам и за хората,който е лекувал и ако мога ще намеря начин да попитам и някой от тях за да е по пълна информацията и да не е само неговото мнение,а и на хората,който е изекувал.Лично аз преди да започна да се лекувам при него точно по този начин постъпих първо разучих всичко добре,срещнах се и с хора,който е излекувал и след това се реших на това лечение.Така,че пиши отам нататък аз ще имам грижата.Всичко добро от мен и чао.

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #19 -: Май 13, 2008, 10:12:12 »
Тедибон писала съм ти на лични и на ел.поща.

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #20 -: Май 19, 2008, 08:15:32 »
Здрасти на всички.И така днес сутринта изпих последните билки и след десет дни ще си пусна изследване на за чернодробните ензими и ще си направя снимка на ехограф,а в началото на юни ще отида в София най вероятно в лабораторията на доц.Антанов за да си направя количествен ПСР  и след като  е готов и там резултат се надявам да извикам с пълен глас -ХЕЙ ХОРА АЗ СЕ ИЗЛЕКУВАХ.Засега е това всичко добро желая на всички  и стискайте палци...................................................................

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #21 -: Май 21, 2008, 09:15:21 »
Привет Тедибон провери си личните съобщения и електронната поща....................................................УСПЕХ! ;)

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
Re: ИНФОРМАЦИЯ ЗА БИЛКАР-БУРГАС
« Отговор #22 -: Юни 10, 2008, 09:06:48 »
Здрасти на всички.Направих си изследване на ензимите и маркер за хепатит Ц.Хепатит Ц+ ПОЛОЖИТЕЛЕН засича се в кръвта още не е в сива зона  :crying3: незная какво да мисля.Лаборантката ми каза,че това е нормално и че колкото и изследвания да правя с маркер винаги резултат ще е +
ЕТО И ДРУГИТЕ РЕЗУЛТАТИ:

БИЛИРУБИН-16.75

АСАТ-60.41

АЛАТ-80.30

ГГТ-112

АФ-117
Това са резултатите от 07.06.2008г. Тази седмица ще направя и ехографа и отново ще напиша резултатите и след това ще направя и количествено изследване в София,но за там първо трябва да си осигуря свободен ден и средства,защото всичко си плащам.И тези изследвания също си ги плащам личната няма направление за мен :angry3:
Засега е това,ще пиша отново,когато съм готова с резултатите.Само да кажа,че с билкаря не съм говорила и незная какво е неговото мнение.Засега всичко добро и чао.
« Последна редакция: Юни 10, 2008, 09:26:04 от sneji »

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1558
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #23 -: Юни 10, 2008, 12:46:35 »
Здравей, Снежи! :)
Явно си очаквала по-добри резултати!
Аз лично очаквах точно това от твоето лечение с билки.Бях писала някъде в този форум за моя опит с билките.Той е общо взето като твоя - подобрява се функцията на черния дроб и това е.Същото го постигах и с хомеопатия.Пробвала съм много неща :(  , то и сегашното ми лечение с интерферон е някакъв опит със съмнителен резултат :(
Мисля, че не се е случило нищо трагично, че да  :crying3:,    по-скоро някакво разочарование :sad2: ти е разрешено, но следващата възможност за излекуване и то реална,  е пред теб :congrats:

Не забравяй, че излекуването от хеп.С е факт/почти при всички лекувани, особено при младите жени/ :bravo2:

Така, че успехът тепърва предстои :bye:

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Резултати: Успешнo
« Отговор #24 -: Юни 10, 2008, 13:12:24 »
Снежи,
дори и хората с успешно интерфероново лечение не могат да имат отрицателен тест за Anti-HCV /антитела срещу вируса на хепатит C/. Дори и да приемем, че си се изчистила, в тялото ти продължава да има антитела срещу вируса, които имунната ти система произвежда, и това е съвсем нормално.
Дори и човек напълно да се излекува, Anti-HCV пак му е положителен, и ако той стане отрицателен, това ще бъде след много дълго време, дори не съм сигурен дали може да се случи.
Важно е какво ще покаже количественото PCR изследване.

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #25 -: Юни 10, 2008, 16:46:42 »
Здравейте.Много ви благодаря за хубавите думи и подкрепата,която ми оказвате в този момент развълнувах, се и то много и със сълзи на очите ви казвам- БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ ХОРА,БЛАГОДАРЯ НА БОГА,ЧЕ ВИ ИМА И ЧЕ СТЕ ТОЛКОВА СЪРДЕЧНИ И С ГОЛЕМИ,ДОБРИ СЪРЦА!!!Какво ли щях да правя без вас и без вашата подкрепа няма да ви казвам,защото ме е срам............................................................................
Всичко добро от мен и  чао засега.......

Неактивен Silvi

• Немедицинско лице
  • Публикации: 276
    • Профил
  • Статус: Има близък с хепатит C
« Отговор #26 -: Юни 10, 2008, 18:04:44 »
   Скъпа Снежи,

Лечението с билки, все пак е дало някакъв резлтат, наблюдава се падане на стойностите на чернодробните ензими, което говори за подобрена чернодробна функция. Това все пак не е малко.
   Според мен трябва да ускориш процедурата за интерфероново лечение. Предполагам, че вече е възможно да ти направят биопсия в "Иван Рилски". След като постъпиш за диагностика и лечение в някоя клиника всички изследвания ще бъдат безплатни. Не отлагай във времето цялата тази процедура, защото и без друго е достатъчно дълга. Преодолей страха и се опитай да се настроиш за едно 11-месечно лечение. Колкото й да е трудно, дълго и неприятно, преодолява се. Говоря ти като майка, чиято дъщеря мина през трънлия път на диагностика и лечение. Опитай се да нагласиш мисленото, че интерферона лекува и интерфероновото лечение на хепатит С дава досатъчно добри резултати.
    От сърце и душа ти желая едно успешно лечение!!!!!! :flowers:
 :flowers2:
    Силно те прегръщам: Силвия

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #27 -: Юни 11, 2008, 10:05:39 »
Здрасти Силви.Благодаря ти!Аз също съм пациент на клиника"ИВАН РИЛСКИ" и при следващат прием в клиниката е планувана биопсия,зная,че всички изследвания който ти се правят,когато си с направление №7 за хоспитализация са безплатни и се заплаща само престоят.Права си и затова,че има подобрение,което е прекрасно,но аз може би очаквах повече и затова бях така :sad2: Но говорих и с билкаря и той каза,че ефекта не е мигновен както ми се иска на мен,   :ashamed:а трябва време.И така както и при всичко останало трябва търпение и време хубавите неща не стават толкова бързо,надявам се да проява благоразумието и търпението,които ще ми бъдат необходими и да продължа напред.Благодаря ви още веднъж за отделенето време и внимание и за топлите думи наистина имах нужда от тях вдъхнахте ми сила,вяра и надежда и разбрах,че човек трябва да се бори и да продължава напред колкото и да му е трудно.
Всичко добро ви желая и засега  :bye2:

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #28 -: Юли 16, 2008, 08:11:31 »
Ето и мойте нови изследвания от 15.07.2008г. Това са изследвания два месеца след спиране на лечението с билки.И така след като спрях да пия билки от билкаря,един месец пих ТРАНСМЕТИЛ и ето резултатите от биохимичното изследване:

Билирубин/общ/  -21.97U/L

АСАТ      -75.06U/L

АЛАТ     -134.95U/L

ГГТ        -140.91U/L

АФ        -107.90 U/L 

Това е и аз вече незная какво да си мисля,единственото,което мога да кажа е че изтрезнях от мисълта за чудеса относно своето здравословно състояние и спрях да бъда в очакване на чудо.И като ходя да си правя изследвания докато не видя резултата не очаквам кой знае какво.Засега е това на всички от все сърце пожелавам преди всичко много,много здраве и всичко добро!
 :flowers: :flowers: :flowers:

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2760
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #29 -: Юли 16, 2008, 09:17:15 »
Здравей Снежи,

Относно резултатите, не знам как да ги коментирам,защото след тях си приемала и Трансметил, който на 100% е повлиял на състоянието ти.Зарежи тези билкарски истории, те не лекуват за съжаление.Надявам се да се чувстваш добре. :girl_wink:

Силвана

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007