Автор Тема:  Информация за билкарят Георги Добрев, от село Хаджиево  (Прочетена 8918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tedi

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1168
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Преди време  попаднах на статия,как билкар е излекувал сина си от хепатит С.Намира се в село Хаджиево на 15км. от Пазарджик,намерих му телефона от кметицата на селото и разпитах и нея за билкаря.Тя сподели ,че и се е налагало да прибягва до неговите услуги и е била много доволна.След като се обадих на Георги Добрев (така се казва) той каза че засега сина му е първия пациент с хепатит,защото не обичал медиини изяви.Курса на лечение е 60дни ,и излиза 104лева.Аз лично не съм на 100% сигурна че е възможно,но ако някой желае ще дам телефона.
« Последна редакция: Март 18, 2008, 22:22:12 от Radoslav Rusinov »

Неактивен anita

• Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2988
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
Re: BILKARI
« Отговор #1 -: Март 18, 2008, 10:40:52 »
Хм, малко съм скептична към билкарите, когато става въпрос за  вирусен хепатит. Ако така се лекуваше нямаше да се подлагат хората на интерферона и всичките тия мъки.
Аз си мисля, че сина му по скоро се е изчистил спонтанно.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен Silvi

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 276
    • Профил
  • Статус: Има близък с хепатит C
Re: BILKARI
« Отговор #2 -: Март 18, 2008, 16:15:44 »
    Моята дъщеря, веднага след като я изписаха от инфекциозно отделение, намерихме прахчетата от с. Гинци, Пернишко. Проведе целия курс на лечение с тези бели прахчета и въпреки всичко, организмът й не се спави и хепатита хронифицира. Затова и аз съм скептична към всички алтернативни методи на лечение. По-скоро билки, прахчета и т. н. могат да подобрят функцията и състоянието на черния дроб, но да излекуват хепатита не вярвам. Може да не съм права, човек опитва всичко когато има проблем, пък се не знае кое ще помогне.

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
Много ми е интересно да видя всички изследвания на синът му преди курса на лечение - чернодробни ензими, изследване за антитела, количествен ПСР, както и резултат от биопсия. Плюс диагноза - хроничен хепатит C, подписана от лекар.
И след това да видя изследванията му след лечението, и отрицателния качествен ПСР.
Изобщо какво значи да излекува човек от хроничен хепатит C - дали билкаря е сигурен и знае какво точно значи това?  :-\

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
  • Публикации: 312
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Здрасти Теди.Аз ще те помоля ако имаш време и възможност да напишеш телефона на този билкар.Аз в момента също провеждам  лечение с билки,но само,че при билкар от Бургас и честно да ти кажа много се надявам да се излекувам разбира се имам си едно наум и не разчитам само на това,но нали казват,че надеждата последна умирала.
Всичко добро от мен.
Поздрави Снежи!
« Последна редакция: Март 20, 2008, 08:15:21 от sneji »

Неактивен tedi

• Профил
Здравейте, аз също съм малко скептична към този вид лечение,Снежи ако решиш да се обадиш и да се лекуваш по този начин информирай ме даже и на лично съобщение. телефона е 0897 36 97 18 Георги Добрев.Поздрави

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
  • Публикации: 312
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Теди здрасти.Благодаря ти за информацията.Аз засега както споменах се лекувам при билкар от Бургас и ще продължа лечението си при него,което е много дълго и ще приключи може би месец юли,а ако всичко е в норма това ще стане в края на месец май.Но ако нещо не се получи тогава ще потърся и този билкар и разбира  се ще те информирам няма никакъв проблем.Всичко добро.
Поздрави Снежи!

Неактивен b_a_f

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
А този билкар какво предлага за тези 100 лева,пак ли прахчета като бабата от Гигинци?
Tomorow is new day...

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Публикации: 1558
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Ани,
явно почва да те вълнува темата за билките ;)

И аз минах през този период и пробвах много неща :(
Всички алтернативни лечения стават само за подобряване функцията на черния дроб,  :sick: докато чакаш лечение с интерферон.

Другата възможност е някакъв късмет да се самоизчистиш.Има и такива случаи.

Вземай си някакъв хепатопротектор, подсилвай имунитета, гледайте се с Фаби и се подготвяй психически за интерферона :carate:

С най-добри пожелания към цялото ви семейство  :flowers2:

Ванчето :angel:

Неактивен tedi

• Профил
Не не са прахчета ,а отвара от билки.

Неактивен serjant

• Немедицинско лице
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а

Здравеите хора!  Виждам,че иде реч за ГЕОРГИ ДОБРЕВ. Нека да споделя с всички хора,как така-наречения "природо-лечител" ГЕОРГИ ДОБРЕВ, който "преглежда" в двора на едно старо порутено манастирче в село Хаджиево близо до Пазарджик,си позволи да си прави експерименти със здравето на мой близък роднина с доброкачествено заболяване на кръвта,което медицината на този етап не може да излекува,а само да поддържа в стабилно състояние,посредством медикаменти.  ГЕОРГИ ДОБРЕВ ни прие и най-въодушевено и "искрено" успя да ни убеди че той ще излекува болния на 100% за 6 месеца,като същевременно "оплю" всички "некадърни лекари" и техните дипломи,като каза цитирам: "дъ си ги зъврът...",въпреки че сам твърдеше че бил завършил медицина и бил дипломиран лекар.  Този така-добър "артист",използвайки състоянието ни на безнадеждност и отчаяние,ни поиска да му се предплати "лечението" за всичките 6 месеца,защото бил в остра нужда и можело да не завърши "лечението".  Обезпокоени за живота на своя роднина,взехме пари на заем и събрахме поисканата сума от 1800 лева,срещу която ГЕОРГИ ДОБРЕВ не ни даде абсолютно-никакъв документ или касова бележка.  Прибрахме се и след седмица получихме по куриер "илачите" му. Това беше туба с тъмно-зелена отвара и кутия от хр. добавки на GNC но с неясен произход,отстранен етикет и залепена от ДОБРЕВ бяла хартиика, на която пишеше неграмотно и с правописни грешки как да се вземат хапчетата вътре.  Преди да започнем с лечението на ДОБРЕВ направихме контрола на кръвните показатели-всичко беше в норма. Още на втория ден от "лечението" сьстоянието на болния започна да се влошава видимо с всеки изминал ден и при направените нови контролни изследвания се оказа,че изпускаме положението и живота на болния е изложен във всеки един момент на смъртен риск.  Аз позвъних на ГЕОРГИ ДОБРЕВ и го информирах за ставащото,а той ми казва:"няма страшно,само ви плашат!". Слава Богу,че спряхме с "илачите" на ДОБРЕВ и че лекарите успяха отново да овладеят положението и живота на болния е вън от опасност,въпреки че няма начин да бъде излекувана болестта.  След станалото с ДОБРЕВ се разбрахме,да върне парите ни обратно. Той обеща това да стане до 10 дни.  Оттогава "лечителят" ГЕОРГИ ДОБРЕВ започна да ни лъже и да се крие кто една жалка мишка. Започна да си изключва телефона. Каза,че сме го били тормозели и даже щял да ни даде под съд.  Вече ще стане една година откакто сме му дали тези 1800 лева.  До сега е върнал само 900 лева, и то карайки ни да се чвстваме виновни,че си искаме собствените си пари.  Тъй като съм сигурен,че ГЕОРГИ ДОБРЕВ е "завлякьл" и много други хора,от които се крие-ще му направя малко безплатна реклама:  Мобилния му тел. е 0888065920  Само "преглежда" в с.Хаджиево, а живее в с.Ивайлово на улица 30-та,в доволно-голяма кьща.       

Неактивен serjant

• Немедицинско лице
  • *
    • Профил

Позволявам си да ви дам този сьвет за да предпазя и други хора от неграмотния шарлатанин и измамник ГЕОРГИ ДОБРЕВ,който няма да се спре пред нищо,за да ви вземе парите и да ви "лекува" с коприва и попара, а в това време болестта ви да напредва!!!
Изборът е ваш... Помислете си добре!!!

Неактивен dimizano

• Немедицинско лице
  • Публикации: 342
  • "Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон
  • Резултати: Неуспешно
  • Статус: Хроничен хепатит B
Този е за Господари на Ефира.Какви хора нямам думи да използват нещастието на хората.Как може имат ли съвест.....

Неактивен serjant

• Немедицинско лице
  • *
    • Профил
Наистина е така! Ще ми се да открия и други измамени хора и заедно да го тикнем в затвора,където му е мястото! :doubleup:

Неактивен radka351

• Немедицинско лице
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Аз също съм измамена от този Георги Добрев, искам да го накажем.

Копие на оригиналния пост:
Цитат
as sa6to sam izmamena ot tozi georgi dobrev iskam da go nakajem

Пост, редактиран от модераторите, поради неспазване на правилата за използване на форума!
« Последна редакция: Февруари 02, 2011, 21:35:44 от Радослав Русинов »

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007