Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Общи теми / Въпрос за хепатит С
« Последна публикация от Nameika - Днес в 08:51:33 »
Здравейте на всички.В петък след 10 дни чакане излезнаха резултатите на майка ми-хепатит С.
На 19ти е на биобсия на черния дроб.
Въпроса ми е-сина ми (на 20г) живее при нея,тъй като са в едно домакинство искаме да направим тест и на него.
Обадих се в нашата лаборатория в Карлово.Казаха ми,че резултатите ставали веднага...така ли е?Това много ме учуди,защото майка ми чака една седмица за тях?Ох сега до утре ще се побъркам  :angry3:
2
Aко си от София, ела се изследвай безплатно при нас:

www.checkpointsofia.info
3
Предстои ми лечение / Re: Предстои ми лечение за първи път..
« Последна публикация от anti-HBs - Септември 20, 2018, 17:16:09 »
Ще го мислим като намериш решение - при теб проблемът е по-сериозен.

Иначе аз се замислих, че от няколко месеца пия хапчето сутрин и може това да е причината... Ще започна да го пия вечер, да видя дали ще ми е уморено през деня.
4
« Последна публикация от edna_ot_vas - Септември 20, 2018, 15:49:34 »
anti-HBs, изчакай засега ако искаш, аз като се уверя, че няма да ми ги искат тези да ги връщам, ще ти ги дам да пробваш. Зентивата също ще я давам, просто още не съм сигурна какви са правилата. Между другото, идва ми датата за взимане на следващата опаковка... освен да отида в аптеката да си я взема. Така или иначе ще търся на кого да ги дам.

П. С.
Предполагам, че никой няма да иска да върна отворена опаковка, но знам ли...
5
Моята история / Re: Имам симптоми, но кръвните изследвания нищо не показват
« Последна публикация от Khris86 - Септември 20, 2018, 13:48:34 »
Благодаря! Ще си пусна изследванията и ще споделя резултата.
6
« Последна публикация от anti-HBs - Септември 20, 2018, 12:15:13 »
Благодаря ти - и аз не допусках, че може да е от него, защото не бях чувал за такъв тип проблеми. Но понеже по подразбиране ги смятам хапчетата за почти безвредни и без ефекти, а сега се появиха такива случаи, се замислих дали не го подценявам. Може да си взема фумарат от Турция да тествам един месец.
7
Знаете ли за някой, който да е приемал Vemlidy в БГ?
8
Това е форум за хепатит, така че логично е да те посъветвам да си пуснеш за хепатит А, В и С.
9
Моята история / Re: Имам симптоми, но кръвните изследвания нищо не показват
« Последна публикация от Khris86 - Септември 20, 2018, 10:38:03 »
Кръвни и урина. Личният Лекър ми каза, че АСАТ, АЛАТ и билирубина са ми в норма. И ми изписа имуностимулатор.
10
Какви изследвания си пуснал?
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007