Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Завършено лечение / Re: Завършено лечение с Zepatier
« Последна публикация от Даниела - Днес в 12:03:35 »
Браво! Здрав да си! Дано и на мен ми подейства така добре!
2
Тъй като съм сигурна, че моето НЕ е наясно, просто ще й занеса разпечатка на отговора на НЗОК, за да знае какво да прави.
И ние  си мислехме, че личния лекар не е информиран, но се оказа че човека е подготвен - от НЗОК му бяха изпратили мейл и нещата се случиха много бързо. Поправи протокола, написа нова рецепта с генерика, сега чакаме доставка от аптеката. 
3
Завършено лечение / Re: Завършено лечение с Zepatier
« Последна публикация от gele77 - Днес в 11:16:15 »
Днес си взех резултатите на ПСР 3 месеца след края на лечението и вирус не се открива :bravo2: :yahoo:
4
Общи теми / Re: забавен протокол от здравна каса
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Днес в 10:17:05 »
Това си плаче за медиите. На мен ми бяха казали, че всички протоколи са разгледани и изпратени по рзок. Сега ще се опитам да се свържа отново с нзок.
5
Дано се сетят след време да вкарат още 1-2  генерика на някой индийски фармацефтичен гигант, като на Ципла - Тенвира или на Хетеро - Тенофа, барем падне и цената още, и на пациента се предостави по-голям избор на предпочетание.
6
Общи теми / Re: забавен протокол от здравна каса
« Последна публикация от plamen 74 - Октомври 17, 2017, 20:12:49 »
 45 дена след подаването на документи все още нямам протокол и лекарство
7
Днес от ЗК ми казаха,че сега подготвят писмото за информиране на личните лекари,но при действащ протокол тя може да го направи по всяко време
8
Общи теми / Re: Виреад - доплащане
« Последна публикация от galatea - Октомври 17, 2017, 19:42:39 »
На личния лекар директно изпратих линк с писмото,ще й направя и разпечатка...да е готова информирана като отида :laugh:
9
днес личната отказа да коригира протокола защото трябвало да е 2 3 дена преди датата за взимане на медикамента
10
Да, за пореден път се оказа, че сме по-информирани от всички останали  :smile:
 За съжаление това е положението, масово минаваме на генерик.
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007