Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
  Моите са 10, доктора каза че трябвада станат над 100 и тогава мога да спра Зефикс-а. Какъв е твоят опит?
 Поздрави, болен-здрав!
2
Лекари - специалисти / Re: Професор Антонов- Иван Рилски
« Последна публикация от preslav1980 - Май 25, 2018, 18:58:02 »
Явно на този няма да отговори. Повече от седмица няма отговор.

Някой да знае негов друг е-майл, на който да му пиша за уговаряне на час за преглед.

Моля да го сподели.

Благодаря предварително.  :smile:
3
Завършено лечение / Re: Завърши и моето лечение на хепатит С
« Последна публикация от bereta - Май 24, 2018, 09:57:15 »
Здравейте, само да споделя резултатите четри месеца след края на моето лечение. В началото на месец май постъпих пак в Токуда за изследвания и преглед с фиброскан и ехограф. Резултата е много добър - вируса го няма!!! HCV - отрицателен. ASAT/ALAT 13.0/14.0 U/l, преди лечението бяха 88.0/184.0 U/l. Фиброскан показа вече 6.5 фиброза (Ф 1/2) и 285 стеатоза, преди лечението фиброза 11.7 (Ф 3) и стеатоза 343. Придържам се към по-лек хранителен режим, без да се тъпча излишно с храна и по-възможност без въглехидрати и тестено. Естествено и повече движение, когато имам възможност и време, но последния месец прекарах две седмици на легло заради дископатия.
Мисля да отида отново на преглед на осмия месец, май според лекарите няма смисъл вече от междинни изследвания, сигурни са, че вируса е изчистен. Пожелавам успех на всички лекуващи се в момента или чакащи да започнат лечението си с тези толкова скъпи лекарства, и оказва се много ефективни.
4
Моята история / Re: Моята история за хепатит С
« Последна публикация от Georgi1234 - Май 22, 2018, 08:56:28 »
В четирите месеца чакане влиза и регистрацията на EPCLUSA (Sofosbuvir 400mg/ Velpatasvir 100 mg), трябваше началото на Април да могат да ми го изпишат, но процедурата приключи едва средата на м. Май.
Междувременно си пия магарешкия бодил, витамин С, селен, и т.н.  :mocking:
Добре, че при мен не е чак толкова зле положението с болки и т.н. иначе досега можеше и да съм хвърлил топа докато ги чакам
Ще ги посетя както ми каза служителката към 20 Юни, а на 21 Юли отивам да входирам жалбата  :witch:

Благодаря на всички :good:
5
Анти-телата са 20 вече, разбрах че трябва минимум 100 да са. АСАТ И АЛАТ вече са в норма.
6
« Последна публикация от Силвана Лесидренска - Май 21, 2018, 17:57:01 »
Аз те съветвам да си подадеш една жалба в РЗОК, ако нямаш одобрение на 60-тия ден. Нещо НЗОК почна да се ''офлянква'' при някои пациенти, ако мога да се изразя по този начин. Наскоро имаше върнат пациент заради накриво разположен печат на документите му. Видиш ли, всичко трябва да е на 90 градуса  :angry3:
7
« Последна публикация от Georgi1234 - Май 21, 2018, 16:24:07 »
Привет,
миналата седмица получих протокола си и входирах документите в РЗОК. Резултатът от биопсията е А3Ф3, демек не са много добре нещата.
Сега очаквам обаждане до 2 месеца - около средата на Юли. Казаха ми към 20 Юни да отида на място за проверка и ако още не е одобрен вече да очаквам обаждане.
Всичко се случва много бавно, като от момента в който разбрах за вируса (края на Януари) до сега са изминали почти 4 месеца, и още не съм започнал лечение.  :whistle:
8
« Последна публикация от piccolastella - Май 21, 2018, 07:41:45 »
Георги,

Как вървят нещата при Вас?

Хубав ден!
9
Моята история / Re: Слет остър хепатит б
« Последна публикация от nikolai1221 - Май 21, 2018, 01:05:36 »
Здравейте на сички преди няколко дни си пуснах чернодробни ензими алт16 асат15.4 общ билирубин 27.6 директен билирубин 5.4 преболедувал съм от остър хепатит б мина вече 1год. И 5.ммесеца не разбирам Какво става пожьлтявам искам да ви питам за цигарите също когато не пуша сички е ОК но като запалия цигара пожьлтявам.
10
Завършено лечение / Re: Орфей след лечение на HCV, генотип 1
« Последна публикация от Даниела - Май 17, 2018, 14:59:58 »
Аз съм пускала в Св. Иван Рилски и в Цибалаб.  И на двете места е по 150 лв.
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007