Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Моята история / Re: Здравейте и от мен!
« Последна публикация от Velimira - Август 20, 2017, 23:13:05 »
И аз като тебе се притеснявах първите дни след биопсията за резултатите - не че моите са много хубави, ама и по-лоши има, но реших да не се затормозявам излишно. Каквото такова! С притеснение няма да го променим,само с позитивно мислене! Стискам палци всичко да е наред, д-р Балабанска си разбира нещата ☺
2
« Последна публикация от лиана - Август 20, 2017, 22:35:05 »
Благодаря Velimira :smile:
Дано и при мен мине леко. Притеснява ме, че съм доста пухкава и дано това не затрудни интервенцията. Пък и след хубавите резултати от фиброскана да не излезе някоя  изненада в резултата.

snd242 така е за съжаление, без биопсия не можеш да кандидатсваш за лечение по здравна каса. Ти ще опиташ ли отново, ако правилно помня на теб ти бяха отказали лечение.

Дали не трябваше да си отворя тема в следващия раздел  :smile: очакващи лечение  :smile:

3
« Последна публикация от Velimira - Август 19, 2017, 22:35:55 »
Няма страшно! Аз я направих миналия петък при д-р Балабанска и всичко мина много добре! Още същия ден си пътувах към Пловдив! Процедурата е бърза и не боли! Успех!
4
« Последна публикация от snd242 - Август 19, 2017, 22:17:27 »
Ще трябва да ти направят биопсията, за да може да вземеш хапчетата по здравната каса.
5
« Последна публикация от лиана - Август 19, 2017, 17:14:51 »
Благодаря за подкрепата Аника  :smile:
6
« Последна публикация от Аника - Август 19, 2017, 15:08:59 »
Не се плаши от биопсията!
Стискам палци за добър резултат от нея!
Успех! :*
7
« Последна публикация от лиана - Август 19, 2017, 13:43:46 »
Към края на месеца ми предстои биопсия. Най-после се реших. Въпреки, че имам огромно доверие на д-р Балабанска, умирам от страх. Стискайте палци всичко да е ок.
8
Моята история / Re: Хепатит Б
« Последна публикация от Velimira - Август 19, 2017, 11:24:24 »
Благодаря!
9
На лечение съм / Re: Най-после лечение с Харвони
« Последна публикация от Alice - Август 19, 2017, 08:13:15 »
Аника аз ще давам кръв за другите неща в някой от предните дни, за тях знам че трябва на гладно :)
Благодаря за отговора   :flowers:
Марта ще се зарадвам окончателно като мине и второто проследяване след още 3 месеца  :girl_wink:
Тогава вече ще се отпусна :)
10
На лечение съм / Re: Най-после лечение с Харвони
« Последна публикация от Марта - Август 19, 2017, 07:21:45 »
Радвай се на прекрасното лято мила.Бъди сигорна,че си го убила за винаги. :flowers:
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007