Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Завършено лечение / Re: Завършено лечение с Zepatier
« Последна публикация от Vesetoo - Октомври 20, 2017, 18:41:29 »
gele77 , :wink3:поздравления за резултатите!
2
Да, за пореден път се оказа, че сме по-информирани от всички останали  :smile:
 За съжаление това е положението, масово минаваме на генерик.

Защо "за съжаление" ? Генерикът има ли някакви недостатъци? Не се заяждам, а наистина се чудя, защото и аз съм леко притеснен да сменя Виреада и се чудя дали да си натоваря бюджета със 100 лева, за да съм спокоен или да си пия алтернативата...
3
Завършено лечение / Re: Завършено лечение с Zepatier
« Последна публикация от Даниела - Октомври 20, 2017, 09:57:59 »
Ура!!! Излезе ми ПСР отрицателен, но анализът който правят тук е само качествен. Той дали е по-неточен!
4
И ние  си мислехме, че личния лекар не е информиран, но се оказа че човека е подготвен - от НЗОК му бяха изпратили мейл и нещата се случиха много бързо. Поправи протокола, написа нова рецепта с генерика, сега чакаме доставка от аптеката. [/quote]

[/quote] а колко дни до взимането на медикамента ви оставаха?[/quote]

Оставаха около 3-4 дни, от аптеката пък доставиха за 1 ден генерика...Явно и чудеса са възможни :)
5
Общи теми / Re: Виреад - доплащане
« Последна публикация от Ani_sv - Октомври 19, 2017, 21:15:43 »
Личният лекар на моето момче имаше, би трябвало всеки лекар да има такава декларация.
6
Моята история / Re: И моята история ..........
« Последна публикация от snd242 - Октомври 19, 2017, 19:03:03 »
Аз все още си чакам решението, и жабла подадох - нищо!
7
Благодаря за улеснението,Dido D
8
За тези които искат да вземат генерика вместо Viread, да си спестят разкарване като мен, моля да си изпринтят прикачените файлове и да ги показват/дадат на ДжиПи-то и/или в аптеката иначе могат да им откажат. Уведомителните имейли са изпратени до всички висши ръководства, но въпросните ръководства предават информацията надолу със закъснение. Нали живеем в БГ, та могат да разкарват болните колкото си искат.
9
Общи теми / Re: Виреад - доплащане
« Последна публикация от galatea - Октомври 19, 2017, 14:30:07 »
А при личния лекар трябва ли да се носи декларация за информирано съгласие за смяна на Виреад с генерик и сами ли си я осигуряваме?
10
Моята история / Re: И моята история ..........
« Последна публикация от BigBang - Октомври 19, 2017, 13:20:31 »
Ужас, все едно им е бащиния това лекарсво....
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007