Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Общи теми / Re: И на мен ми откриха хепатит Ц
« Последна публикация от BigBang - Днес в 17:08:06 »
Резултатите показаха Ф-2, генотип 3
Предписаха ми лекарство Epclusa (sofosbuvir 400 mg/velpatasvir 100 mg) което било ново и е за 1,2,3,4,5 или 6 генотип.

Но едно нещо ме притеснява като четох относно това лекарство а именно че има случай на реактивиране на хепатит Б. А аз съм искарал в миналото хепатит Б без дори да знам.
В листовката на лекарството пише че при хора с хепатит Б трябва да се следи пациента за промени в нивата на вирусното натоварване.
А в интернет в статии за това лекарсво пише че дори и хора който за излекувани от хепатит Б имало опасност за реактивиране.

Дадоха ми среща при лекуващият доктор след 6 месеца за да види резултатите (3 месеца трябва да пия лекарството и после още 3 да чакам)

Ако някой е наясно с този вторичен ефект да сподели малко е стряскащо да не знам какво става докато ги пия ?
 :medicine:
2
На лечение съм / Re: Още един на Виреад
« Последна публикация от Таня Митева-Димитрова - Август 13, 2017, 21:04:01 »
Антитела. Засега никакви.
3
Моята история / Re: Относно Вериад
« Последна публикация от болен-здрав - Август 13, 2017, 13:05:47 »
  В Турция има генерик на Вериад, струва 250 лв. Това съм чувал от други, които са на Вериад!
  Успех на всички братя и сестри по съдба!!!
4
На лечение съм / Re: Нов потребител с хепатит С-на лечение
« Последна публикация от Joro Dimitrov - Август 13, 2017, 12:08:15 »
Благодаря много за отделеното време и за изчерпателния отговор!  :flowers:
5
« Последна публикация от ДОГИ - Август 13, 2017, 00:59:56 »
Здравей Изсбел не ги купувам от аптека а от момиче чрез един познат случайно са се заговорили за проблема който съм му споделила преди време ьа хапчето. Когато имаше доплащане Англия
6
« Последна публикация от Даниил Андреев - Август 13, 2017, 00:41:37 »
По скоро режим на прием, един час след като се наобядва човек е най-добре да се приема, понеже по това време организма е най-активен и метабилизма най-силен, така се свеждат до минимум страничните ефекти, ако има такива, по малко физично натоварване по време на терапията, повече течности, също да не се пие сок от грейфрут и жълт кантарион по време на тарапията,намаля ефекта на лекарството, мисля че ваши и за Абви, както за Гилид и Бристол Маер, а иначе диетата е същата като за пациент с чернодробно заболяване, без мазно и пържено, без алкохол, и като за всяка терапия най-важното, повече позитивни емоции по-малко стрес и успех  :bravo2:
7
Моята история / Re: Хепатит Б
« Последна публикация от Velimira - Август 12, 2017, 23:24:21 »
Здравейте на всички. Малко Ъпдейт от мен. Вчера минах биопсия при д-р Балабанска. На който му предстои, да не се плаши, не е  страшно. Е, малко ме боля стомаха след това ама мина за около час. А днес съм пушка, даже мястото където ме боцнаха не ме е боляло изобщо. Чакам резултати след 20-тина дни,че нали е август, отпускарски. Надявам се резултата да не е по-лош от Фиброскана. И ПСР ми пуснаха ама забравих да питам след колко време ще е готов резултата. Иначе мога да се похваля с перфектни кръвни резултати! Дори билирубина ми е в норма, а винаги е бил над горна граница. Отдавам го на добавките , които пия вече 2-ри месец. Мисля, че вървя в правилната посока, сега ако и ПСР ми излезе с намалени стойности ще е супер.
На всички, които са по моретата и балканите пожелавам безгрижни ваканции и положителни емоции! И мноооого здраве! :dance:
8
« Последна публикация от izabel - Август 12, 2017, 22:18:45 »
Здр ,били казала в коя държава е на тази цена ,да го има като инфо за всички тук )))
9
На лечение съм / Re: мравче от гората започва битката с Хеп С, генотип 3а
« Последна публикация от Joro Dimitrov - Август 11, 2017, 20:23:57 »
Честито и от мен! Много е хубаво да чуваш такива добри новини, така давате кураж на много хора в това положение , включително и на мен :smile:!Благодаря и още веднъж,честитооо!
10
« Последна публикация от Joro Dimitrov - Август 11, 2017, 20:04:05 »
Здравейте! На първо място искам да Ви пожелания пълно оздравяване! Бих искал да попитам за странични ефекти по време на лечението и дали спазвате някаква по специална диета.Аз съм на лечение от два дни с viekirax и exviera. Благодаря предварително и успех!
Страници: [1] 2 3 ... 10

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007