Автор Тема:  Здравейте от мен, хепатит б  (Прочетена 6471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен terpo

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 73
    • Профил
    • www.terpotech.com
  • Вид лечение: Алтернативно
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Здравейте от мен, хепатит б
« Отговор #30 -: Септември 06, 2017, 22:22:41 »
 Ми аз като цяло от една година съм с слаба имунна система разболявам се често от настинка и възпаление на пикучния мехур
Причинен от еширикиеколи на няколко пъти се лекувам с различни антибиотици и след около 40-50 дена пак се появява, пазя страшна хигиена, ползваме трикобактер ( антибактириялен препарат) и пак се след известно време цистит. По същия начин с тези настинки само че тя минава от самосебе си не взимам антибиотици и е по леко последно време.
 Фиброскан последно правих юни месец Ф0-Ф1 има леко подобрение след една година без алкохол и диета

Неактивен Velimira

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 66
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Здравейте от мен, хепатит б
« Отговор #31 -: Септември 06, 2017, 22:32:47 »
Да ти кажа имунната система е странно нещо. Аз примерно (да чукна на дърво) не боледувам от години,но е на... не съм успяла да се справя с хепатита. А и бактериите са доста досадни и упорити неща така,че е нормално да не можеш да се отървеш лесно от тях. А иначе супер ти е резултата от фиброскана, дано и аз успея да обърна нещата до там. Правил ли си ново количествено изследване на HBsAg? Любопитно ми е дали там нещата са се променили!

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007