Автор Тема:  Телефон  (Прочетена 12593 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен didosep

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 54
    • Профил
    • facebook
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
  • Статус: Хроничен хепатит C
Телефон
« -: Август 23, 2008, 22:09:51 »
здравейте.регистрирах се в този сайт http://prize.bg/didosep . ако събереш необходимите точки може да спечелиш телефон.Ако за някой е интересно и се регистрира нека да пише да гласуваме за него  :bye2:
« Последна редакция: Август 24, 2008, 17:56:53 от Силвана Лесидренска »

Неактивен kelly

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 124
    • Профил
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Телефон
« Отговор #1 -: Август 25, 2008, 11:37:46 »

Браво!

Гласувах за теб. Аз исках да спечеля доверието на хората в този форум и да срещна други, които мислят като мен и не се доверяват направо на официалната медицина, но тук е доста подтискащо с тези болести, като четеш всичко и ти става кофти и понякога те изолират и не откликват винаги. Хората са различни.

:carate:
Съобщение от администраторите: Достъпът на този потребител до форума е забранен, поради некоректно поведение!
За повече информация: http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=1316.0

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2988
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
« Отговор #2 -: Август 25, 2008, 12:13:29 »
Kelly,

Ами да, доста сме подтиснати с тия болести,съжалявам,че не сме създали нужния ти комфорт.  :girl_wink: Обещавам да се самопорицая и и да тегля няколко шамара на форумците с които се виждам, за да им напомня,да не са такива егоисти  :fight2:  :punish:  :fight2: Хей Тедибон, какво те чака самооооо...  :fight2: :fight2: :fight2: За Меги да не говорим...  :punish:

Това беше на майтап, но иначе не можеш да очакваш в един форум , в който има стотици хора с проблеми, да откликват винаги на писанията ти; да както ти каза, всеки е различен и заради това, трябва да сме толерантни спрямо останалите. Може би имаш прекалено големи изисквания спрямо нас, не знам но ти си първият човек тук, който не се чувства приет/ според неговите думи/ за което съжалявам.

Остани си със здраве и гледай малко по-весело на живота, че се оказа , че е кратък:)

Хубав ден Кели :)

Силвана

Неактивен galq

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 906
  • Животът може да бъде и хубав......
    • Профил
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Има близък с хепатит C
« Отговор #3 -: Август 25, 2008, 12:23:14 »

Остани си със здраве и гледай малко по-весело на живота, че се оказа , че е кратък:)

Тук не съм съгласна!
Не позволявам да се мисли така!
Лек и весел ден на всички!  :flowers:

Неактивен katia

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 298
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
« Отговор #4 -: Август 25, 2008, 12:25:02 »

kelly,

Според мен на въпросите, които задаваш понякога няма отговор или поне не се среща голяма информация за комбиниране на методи на лечение специално (с което ти започна!) - само с билки или с билки и гладуване + методи като Интерферон, които се наричат "традиционна медицина". Правя това уточнение за "традиционната" медицина, защото в много държави понятията са обратни и там традиционна и класическа се използват с разменно значение. Освен това се счита, че това не е лечение, насочено срещу вируса и поради тази причина едва ли някой квалифициран лекар ще тръгне да експериментира с такива "алтернативни" методи или комбинации от методи. Това не значи, че не помагат, а че подобни опити са малко или повече рисковани и непредвидими.
  Едва ли някой във Форума може да ти бъде съветник за конкретни действия, отговорност за всичко при теб трябва да поеме конкретен специалист, с който да споделиш всичките си опасения и който да ти прави необходимите изследвания.
  Прочетеното във Форума не винаги е приятно, то може да не натоварва ако се опитваш само да осмисляш информацията без да я преживяваш вътрешно или приемаш нещата лично.
  Според мен ако четеш прочетеното и задаваш смислени въпроси хората могат да бъдат обгрижващи и да ти отговарят както в началото когато писа (и получи отговор за биопсията и всичко останало). Но с теб човек има чувството, че си си добре и нямаш нужда от помощ и затова си позволяваш да пишеш толкова неангажиращо на фона на всички тези истории тук...
  -   -   -
  Защо да е кратък живота? Хепатитът се лекува - според д-р Станимир Хасърджиев - секретар на Хепасист - "Програмите за лечение на Хепатит В и С водят до пълно оздравяване, а това е инвестиция в бъдещето" казва той - "Осигуряването на пари за бърза диагностика и лечение ще доведе до връщането на тези хора на работа.".
(Източник: http://city-market.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2005&Itemid=570)

:)

Поздрави!
« Последна редакция: Август 25, 2008, 13:32:45 от Katia »

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1558
    • Профил
« Отговор #5 -: Август 25, 2008, 14:17:17 »
didosep, дадох грешен отговор   :ashamed:
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

• Global moderator
    • Профил
« Отговор #6 -: Август 25, 2008, 14:29:40 »
Цитат
Защо да е кратък живота? Хепатитът се лекува - според д-р Станимир Хасърджиев - секретар на Хепасист - "Програмите за лечение на Хепатит В и С водят до пълно оздравяване, а това е инвестиция в бъдещето" казва той - "Осигуряването на пари за бърза диагностика и лечение ще доведе до връщането на тези хора на работа.".
(Източник: http://city-market.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2005&Itemid=570)

а защо си мислите,че съм имала предвид хепатита като единствен вариант за... ?  :girl_wink: Живота си е наистина кратък- миналия ден си бил дете, вчера тийнеджър, днес възрастен, утре- ..... Живейте си живота с усмивка и не си тровете нервите с излишни глупости.

:flowers2:

Неактивен polina

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 40
    • Профил
« Отговор #7 -: Август 25, 2008, 14:51:06 »
 :ashamed: и аз непознах  :crying3:
сажалявам :crying2:

Готин сайт браво :flowers: :clap:

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
« Отговор #8 -: Август 25, 2008, 15:47:57 »
Дидо, +2 точки от мен  :good:
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

• Профил
    • My Home Page
« Отговор #9 -: Август 25, 2008, 15:57:34 »

Браво!

Гласувах за теб. Аз исках да спечеля доверието на хората в този форум и да срещна други, които мислят като мен и не се доверяват направо на официалната медицина, но тук е доста подтискащо с тези болести, като четеш всичко и ти става кофти и понякога те изолират и не откликват винаги. Хората са различни.

:carate:
Кели, към теб няма някакво специално отношение. Спомням си, че даже отправихме специална покана към теб за срещата във Велико Търново, защото ти имаше притеснения, тъй като не ни познаваш.
Много добре си спомням, че съм отговарял на въпросите ти, даже бих искал да ти благодаря специално, че си отчела отговорите ми в тази тема например: http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=866.0, като изолация и неоткликване. Специално за отговора ми в тази тема ми трябваше над час и половина, които посветих само за да направя подробен анализ на биопсията ти.
Както ти вече каза - хората са различни.

Поздрави,
Радо

Неактивен kelly

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #10 -: Август 25, 2008, 16:34:45 »
е ами аз имах предвид преди всичко реакцията на Силвана Лесидренска, на която явно не й е приятно да си задавам въпросите и това, че тук никой не е особено заинтересован от дилемите, които поставям... но какво да обяснявам сега...
явно никой не ме разбира и това си е.
Съобщение от администраторите: Достъпът на този потребител до форума е забранен, поради некоректно поведение!

• Профил
    • My Home Page
« Отговор #11 -: Август 25, 2008, 17:30:00 »
Всеки във форумът е свободен да изразява мнението си. Не виждам причина да влизаме в някакъв излишен спор. Тя е казала, това което е мислела, ти също.
Във форума няма цензура и всеки може да говори свободно.
Може би не си получила точния отговор, който си очаквала на всички от въпросите, но както виждаш всички тук се опитват да бъдат полезни и да помагат с информация, стига да могат.
Съжалявам, ако си се почувствала неприятно, или засегната по някакъв начин, но никой тук не е злонамерен.

Неактивен didosep

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 54
    • Профил
    • facebook
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
« Отговор #12 -: Август 25, 2008, 18:30:02 »
 :flowers: Благодаря ви на всички.Не разбрах само за какво е този спор.Лично аз мисля че хората в този форум наистина се опитват да помогнат с каквото могат.Жалко че ги познавам само виртуално.искам да ти кажа че като разбрах че съм болен и аз се чувствах много зле и си мислех че никой не може да ме разбере но сега вече всичко мина.все едно не съм болен и аз.все по рядко се сещам за хепатита.Дори вече спрях да си пия и билките :)  и днес гадния вирус ми напомни малко че го има.Поздрави на всички  :love5:  :yahoo:

• Global moderator
    • Профил
« Отговор #13 -: Август 25, 2008, 18:36:51 »
Силвана Лесидренска няма нищо против твоите въпроси, тук става дума,че ти навлизаш излишно в спорове, които не трябва да се водят. Ако имаш някакви забележки спрямо мен :) можеш да ми пишеш на лични съобщения за да не занимаваме всички с тази ненужна тема  :wink2:

Това което не разбирам, е как може да се чувстваш изолирана от нас и неразбрана, при положение че няма тема в която да не ти е отговаряно какъвто и въпрос да си задавала?? Кели, наистина ли мислиш, че тук не срещаш разбиране? Защото ако е така, много жалко за усилията които полагаме всички.

Очаквам лично съобщение от теб!  :angel:

Приятна и спокойна вечер от мен  :girl_angel:

Силвана

Неактивен kelly

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #14 -: Август 28, 2008, 15:02:05 »
В момента нямам време да пиша много. Ще кажа само, че аз не мога да си обясня как е възможно хора, които толкова са изстрадали от Хепатита и толкова са се лекували и пак продължават да се занимават с вирусите да не могат да възприемат алтернативните терапии и лечения и да продължават да се доверяват на официалната медицина, която явно не помага в случая.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007