Автор Тема:  Някой знае ли добър невролог в София  (Прочетена 7296 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен polina

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 40
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Статус: Хроничен хепатит C
Някой знае ли добър невролог в София
« -: Септември 26, 2008, 12:48:54 »
Здравейте приятели.
Знам, че този форум не е за това, за което ще пиша, но ако има някой които е запознат с моя проблем, нека ми пише.
През 2005 година, май месец бях приета в инфекциозна болница в Хасково с диагноза миминго-инцифалит, бяха ми направени 3 пункции и на третата вдигнах температура и бях изписана незнайно защо много бързо.
Доколкото знам с тази диагноза болните вдигат температура до 40 градса, а аз нямах докато не ме изписаха, след това ми откриха хепатита.
Аз си мисля, че там ме заразиха като ми преливаха кръв. Нищо ми нямаше, просто имах високо кръвно 180-160 и бях припаднала като ме приеха.
Един лекар в Сфия ми каза, че е възможно да съм получила лек инсулт или инфаркт. Знам, че е странно - много сам млада за тези болести.
Искам да попитам - Някои знае ли добър невролог в София, защото пак имам проблеми с кръвното.

Благодаря на всички предварително!
« Последна редакция: Септември 26, 2008, 13:20:01 от Радослав Русинов »

Неактивен tedibon

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1342
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Има близък с хепатит B
Re: Някой знае ли добър невролог в София
« Отговор #1 -: Септември 27, 2008, 11:23:26 »
Здравей,Полина!
Не бих могла да ти дам съвет за невролог в София,просто защото съм в друго населено място!
Искам да те попитам защо точно невролог?Аз също имам проблеми с кръвното ,но личната ми ме изпрати ,като за начало на кардиолог!Ходила съм на невролог по друга причина-имам шипове във врата и имах често ,почти постоянно главоболие!Опитаха се да ми облекчат болката с деанксит,но не беше ефикасно!Тогава ме пратиха на очен(който първи усети леко завишено кръвно-145/100),но иначе нищо ми нямаше,очния ме прати при ендокринолог(от дете ме водят с някаква гуша)и там всичко беше ОК,препратиха ме на нефролог-съмнения за проблем с бъбреците-всички изследвания бяха в норми!Отогава нататък си пиех Корвитол по предписание от личната,забравих за главоболието оттогава!Но 2-3 години не бях правила профилактични прегледи и тази година ме спипа д-рката и ме прати!На очен и кардио!Очите ми са в ред,но кръвното -150/110!И ми предписаха Тертензиф /1 дневно + Инхибейс/1 дневно-2,5мг!
Не знам на колко години си ,но аз съм на 36!За болестите възрастта е без значение!

« Последна редакция: Септември 28, 2008, 10:32:04 от tedibon »
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007