Вирусен хепатит - Лечение > Алтернативни методи на лечение

Използване на Изопринозин /Isoprinosine/ като имуностимулатор

(1/2) > >>

Vancheto:
Скоро ми похвалиха ИЗОПРИНОЗИН, като имуностимулатор подходящ при острите вирусни хепатити.
Някой има ли подобен опит?

migle:
Миналата година пих един месец.Мисля обаче за да има ефект трябва да се взема поне три.
Бяха ми го изписали защото смятаха, че имам срив на имуната система.
В листовката пишеше, че се отразява добре и на хора с хроничен хепатит.
Мислех си след като приключа с Пегасиса да пия изопринозин.

anita:
http://www.framar.bg/product_review.php?id=09000829&page_special_title=%C8%C7%CE%CF%D0%C8%CD%CE%C7%C8%CD+%F2%E0%E1%EB.+0.500++*+50

http://www.drugs-bg.info/drug_info.php?drug=239

Ето ви малко повече инфо.

tania:
С резерви съм към Изопринозина / може би греша и трябва да обвинявам докторите/, защо - защото когато през 2003 г. откриха на синът ми хеп. В в инфекциозна б-ца след пожълтяване на приятелката му - ензимите му бяха с по 1-2 единици над нормата, и тогава лекарката/инфекционист/ му изписа ИЗОПРИНОЗИН за 3 мес. След като го изпи хеп. вече беше хронифицирал. Е, тогава и хабер си нямахме какво означава всичко това и резултатът от действията на тази докторка са: вече 5 г. ходене по мъките, ужасно висока и все по-покачваща се репликация 580000000!!!!!!.
Не зная какво да ти кажа!!!

terpo:

--- Цитат на: tania в Октомври 28, 2008, 16:19:51 ---С резерви съм към Изопринозина / може би греша и трябва да обвинявам докторите/, защо - защото когато през 2003 г. откриха на синът ми хеп. В в инфекциозна б-ца след пожълтяване на приятелката му - ензимите му бяха с по 1-2 единици над нормата, и тогава лекарката/инфекционист/ му изписа ИЗОПРИНОЗИН за 3 мес. След като го изпи хеп. вече беше хронифицирал. Е, тогава и хабер си нямахме какво означава всичко това и резултатът от действията на тази докторка са: вече 5 г. ходене по мъките, ужасно висока и все по-покачваща се репликация 580000000!!!!!!.
Не зная какво да ти кажа!!!

--- Край на цитат ---
Леле!
Вярно ли е това?
Др.Балабанска от Токуда ми го изписа за 5 месеца защото съм с ниско PCR. Да не дърпам дявола за опашката?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия