Черният дроб > Хепатопротектори и билки за подсилване на черния дроб

Жабуркане с олио за прочистване на черния дроб и жлъчката

(1/4) > >>

niki85:
Здравейте приятели.
Вчера бях на зъболекар и споделих с докторката че много ми кървят венците и никоя паста за зъби непомага.
Тя ми препоръча всяка сутрин да  жабуркам с една супена лъжица олио всяка сутрин преди да си измия зъбите.Ще кажете каква е връзката тука с хепатита......Ами тя ми обясни че това е руска методика за почистване от отровните тосини в черния дроб и жлъчката,тъй като те се събирали в венците.Аз лично започнах да го правя.Ако не на дробчето поне на веннците ще ми помогне.И ако не друго поне няма да ми навреди. :wink2:
Поздрави

Радослав Русинов:
Както се казва, всеки си знае нещо и се бори за място под слънцето  :witch:
И аз не мисля, че може да ти навреди с нещо, а пък може и наистина да помогне, човек никога не знае  :good:
Не знам дали ти е казала какво олио да използваш, но аз бих те посветвал да си вземеш зехтин.
Ще чакам за повече отзиви като понатрупаш опит.

galq:
Правила съм го преди години .Олиото става бяло и гъсто като каша и има леко горчив вкус.Една приятелка-докторка ми го препоръча тогава.Сега ,като се замисля,стигам до извода ,че има ефект.Горчивия вкус идва от жлъчката,а защо да не пречиства и дроба.Нищо лошо няма в това да го правиш и да не ти помогне,със сигурност няма да ти навреди.
Галя

migle:
Олиото съдържа витамин А, той е полезен за венците.
На мен са ми препоръчвали тази процедура заради парадонтозата.

Vancheto:
Когато бях бременна с първото дете/Боже, имам чувството че беше преди цяла вечност/тогава задължително се посещаваше зъболекар.
И тогава зъболекарката ми препоръча една рецепта, в която със сигурност имаше пчелен клей/използва се за направа на пчелни пити/, другата съставка май беше спирт или ракия и като сложим малко зехтин ще стане най-добрата рецепта за кървящи венци.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия