Вирусен хепатит - Лечение > Алтернативни методи на лечение

Реза

<< < (2/2)

Vancheto:
Пих реза и скоро пак ще пия, нищо не ми помогна и пак няма да ми помогне вероятно, но нали трябва да уйдисам на всички загрижени за мен роднини, приятели и т.н. :fool3:

goran:
Днес ми бе донесено малко запечатано пакетче с твърдението,че е Реза и е полезно да бъде взимана профилактично.Някой приемал ли е,в какви случаи се взима евентуален грамаж начини на прием и всякакви подробности.
                                    Благодаря предварително.

tedi:
Ето тук е обсъждана резата,
http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=1388.msg14716#msg14716
разрови се в раздела алтернативна медицина,ама аз не бих залагала и таяла надежди към нея,що се отнася до хепатит.

Радослав Русинов:
Здравей, Горан!
Преди да започнеш да опитваш всяко нещо (билка или друго), което някой се сети да ти предложи, ти препоръчвам да изчетеш внимателно целия раздел "Алтернативни методи" и сам да прецениш как да постъпиш.
А за резата, ето споделения опит на д-р Балабанска с неин пациент, който е бил с цироза и е пил реза:

--- Цитат ---Интервю с д-р Р. Балабанска - Практики при лечението на хроничните хепатити
...
Р. Русинов: Какво е мнението ви за алтернативните методи на лечение на хроничните хепатити?
д-р Балабанска: Доста скептично съм настроена към някои алтернативни методи. Преди години имахме пациент с цироза, при който съпругата, загрижена за мъжа си, беше намерила прахчета реза. Впоследствие се оказа, че пациентът почина с находка за аспергилоза – едно заболяване по говедата. Заразяването е станало всъщност с тези прахчета, установихме го след като ги изпратихме за изследване. Резата на практика е говежда жлъчка – стрити жлъчни камъни от жлъчката на говедата. Има съответно риск от заразяване със заболявания, които са характерни за животните, особено при пациентите със снижен имунитет.
...

--- Край на цитат ---

Поздрави,
Радо

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия