Автор Тема:  Амфетамини влияние...???  (Прочетена 3449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stanibarabani

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
Амфетамини влияние...???
« -: Март 18, 2009, 19:15:10 »
Здравейте на всички,

Имам въпрос: Как влияят амфетамините и стимулантите на черния дроб? Трябва ли сериозно да се избягват ако си с Хепатит С?

Търсих много в интернет, но липсва конкретиката...нищо не пише за това колко точно са вредни за черния дроб...

Бих бил благодарен ако някой може да ме просветли по този въпрос..

...и ЗДРАВЕЙТЕ на всички....
Поздрави,

Станислав

Неактивен Mariya

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 154
    • Профил
  • Резултати: Успешнo
Re: Амфетамини влияние...???
« Отговор #1 -: Март 18, 2009, 22:10:40 »
Станиславе, престани
направо ме разсмиваш.
нали искаш да започваш лечение./някъде бах прочела/
 Как си представяш да тренираш и да взимаш анфетамини. защото не виждам защо са ти  анфетамините ако не тренираш.
моят приятел изглежда доста якичък може би защото тренира , но не взима нищо друго освен протеин след тренировка.
преди няколко месеца ходи да си прави кръвни заради това , че има висок билирубин или нещо такова беше.просто да си види кръвните искаше. сестрата докато му взимала кръв го попитала какви препарати взима и била убедена, че той се интересувал специално от чернодробните си резултати, защото тези препарати , които взимали трениращите фитнес влияели на черният дроб. тя вече доста пациенти имала, които тренират, взимат препарати, но си изследват за това пък редовно черният дроб.
така , че тука в германия изглежда е така.Хората си тренират взимат си всяквите там дроги/моите лични наблюдения са , че някой препарати сериозно променят характера на човек, докато ги взима за това и така ги наричам/ , но пък за това се изследват най редовно.

п.п едно бившо гадже още в България като бях също взимаше някакви неща за мускулите, но пиеше паралелно и карзил.
е какво ти говори това.
аз смятам , че можеш да изглеждаш супер и без да взимаш друго каквото и да било. месо и ориз например е супер ядене за култутисти

поздрави и се грижи по добре за здравето си моля те :wink3:

Неактивен drago

• Немедицинско лице
  • Публикации: 135
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 18, 2009, 22:42:58 »
Тука май пообъркахте темата в смисъл че анфетамините са си чист синтетичен наркотик , който си е доста вреден не само за черния дроб и няма ама нищо общо с фитнеса и моя съвет е да не се занимаваш с глупости в смисъл ,че наркотиците до нищо хубаво не водят , а иначе всеки си има глава на раменете и сам решава какво да прави с живота си

Неактивен tedi

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1168
    • Профил
« Отговор #3 -: Март 19, 2009, 09:07:31 »
Ама ти сериозно ли???????
Както вече Драго е казал амфетамините са си чист синтетичен наркотик,в който има около 14 вида киселини,който главно се разпределят по черния дроб и мозъка , а направи си сметката сам!

Неактивен danihaleva

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 438
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Статус: Има близък с хепатит B
« Отговор #4 -: Март 19, 2009, 10:04:59 »
Аз си мисля,че няма как да не знаеш какво са амфетамините.Нали не мислиш да се заблуждаваш?Зависимостите са най-вече в главите ни и ако успяваме да се справяме то е с невероятна воля.Алкохолика си е алкохолик за цял живот даже когато успее да спре,но му е достатъчна една бира!!!! с "добър" приятел,да се върне на дъното.Така че не започвай с амфетамините с оправданието,че искаш да тренираш и да качиш килограми.Пък незнам защо изобщо поставяш протеините и амфетамините заедно,те само се римуват.Аз съм зависима от храната и знам лесния начин да се справя,но няма да го направя,защото не е сигурно накъде ще избие цялата работа.Така че забрави за боклуците и давай напред.Здравето ти е най-важно,всичко останало е подробности.
Аз знам,че нищо незнам

Неактивен Mariya

• Немедицинско лице
  • Публикации: 154
    • Профил
« Отговор #5 -: Март 19, 2009, 23:14:00 »
опа обзркала съм се зна4и :ashamed: :ashamed2:

Неактивен stanibarabani

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
« Отговор #6 -: Март 20, 2009, 11:11:29 »
лелеее....мнооо сериозно ме нахранихте....а, аз всъщност питах поради съвсем различни причини....както и да е....благодаря!!!!
Поздрави,

Станислав

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007