Не-вирусен хепатит > Автоимунен хепатит

Автоимунен хепатит

(1/1)

p3balls:
Има ли някой с такова заболяване търся съвети как се лекува с какво се храни всичко от което мислите че ще ми е от полза пишете Благодаря :)
Стефка

Радослав Русинов:
Здравей,
Доколкото знам, има само още един човек във форума, който е с автоимунен хепатит, можеш да и пишеш лично съобщение: Elle.
Тя не е писала доста отдавна и не знам дали ще успееш да я откриеш.
Това е и темата, в която тя писа преди време: Резултати от биопсия при автоимунен хепатит
А иначе, доста подробна статия за автоимунния хепатит можеш да прочетеш на сайта на сдружението: Авотимунен хепатит
А по отношение на храненето, можеш да прочетеш тази статия: Хранене при хора с чернодробни заболявания

Поздрави,
Радо

veli:
Здравей ,
аз съм с автоимунен и  доколкото знам  при нас нещата са много строго индивидуални при всеки организма реагира различно както на заболяването така и на лечението но питай и каквото знам и с каквото мога ще ти бъда полезна
Поздрави Вели

tetibulka:
Браво,
намерихте се.
Дами,
давайте го по-смело. Споделяйте, говорете, а пък ние с традиционните хепатити ще ви подкрепяме както можем.
Дани

veli:
Благодаря ти Дани :clap:
аз почти всеки ден съм тук и винаги намирам нещо ново и интересно сред  всички вас нищо ,че сме с различни диагнози накрая резултатите май са ни еднакви
Поздрави Велина

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия