Извън темата > Забавни теми

Туризъм и пътешествия

<< < (2/8) > >>

tedi:
Ето още снимчици от мен и миналогодишната ни почивка.
Това е едно Родопско село до гр.Лъки,казва се Дряново.Там срешнахме незабравими хора,усмихнати и приветливи,такива хора не се срещат често,а в София въобще.

От тези възрастни баби бях много впечатлена,защото бяха на по 75-82г. и плетяха без очила,другата цепеше дърва като че ли е първа младост,другарката им пък чистеше боба без да се вторачва...

Кръстова гора,ако всичко върви по план там сме решили да кръстиме Бузката

Чудните мостове,ако не сте ги посещавали,някога го направете,но не като мен по джапанки

За днес стига толкоз

ПП: между другото, ако имах уменията на Мери снимките щяха да са убиствени просто

Мери_:
Теди, аз се занимавам по-сериозно с фотография само от 2-3 месеца! :bye2:
Родопите имат някаква неповторима мека красота и крият в себе си прекрасни места за туризъм и почивка! Аз почти всяка събота и неделя съм на лов за снимки и може би точно към тях ще се насоча в следващия преход! :clap:

tedi:
Мери,хич не ти личи че си новобранец,за това си трябва и усет,а е очевидно ,че го имаш.
Родопите е любимата ни дестинация с Крум,просто там си отдъхваме по неповторим начин!
Но и по принцип много обичаме да пътуваме, :dance:.Даже и ей сега да ми каже тръгваме,аз точно за 5мин. съм събрала багажерията и съм се натоварила в колата с кучето и челятта. :mocking:
Ще чакам снимките ти от тези красоти! :flowers:

Мери_:
Ето обещаните снимки от Чудните мостове

tedi:
Ето,Мери,виждаш ли бях сигурна,че снимките ти ще са зашеметяващи,евала!
Много ми хареса последната,Мостовете на фона на планинината,а небето леко облачно май,прекрасно е :flowers:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия