Автор Тема:  HCV+  (Прочетена 10288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dimitar

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: Неуспешно завършенo
  • Статус: Остър хепатит C
Re: HCV+
« Отговор #30 -: Ноември 07, 2009, 09:23:42 »
Здравей tanciр
Много се радвам на силният Ви духл Давате кураж на менер при положение че Виер се нуждаете повече от него.
Куража не съм го губил ,никога но определено се чувствам по добре ,след срешатата ми с доц. Антонов (то пък кой друг за 17 год е говорил с мене )а аз съм непоправим Тома не верни!
Доволно много трудности сте преживяла и не сте паднала духом,още повече че сте и жена! Възхищавам Ви се.
Ще се радвам след като минат успешно, всички болежки в обозримо бъдеще да се срещнем на чаша хубаво вино. Аз черпя!
Какво представлява i Torasemide 10mg-как действа и замества ли фурантрила.
КУРАЖ и от мен на Вас и на всички останали :wink2:
П.С. Извинявам се за допуснатата грешка в пупликацията от 06112009 годл
Написал съм СОПРАЛ два пътил Второто да се чете СПИРОЛАКТОН 4 по 50 мгл
Още нещо съм изпуснал от казаното от доц. Антонов -при запек да се взима ДУФЛАКС веднаж дневно, преработената от организма храна съдържа амоняк ,който не може да се неутрализира от Ч.Д. поради намалената му способност и амоняка атакува главния мозък, изхода е мигновен и летален!

Неактивен tanci

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 30
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: HCV+
« Отговор #31 -: Ноември 07, 2009, 18:40:22 »
Torasemide е лекарство предизвикващо уриниране,за запека вземам LATTOLOSIO,но аз съм в Ита-лия,не познавам лекарствата в България.Питай за TIPS-а доцента помага за усвояването на течностите.Операчията е мн.болезнена но си струва.Безкръвна е влиза се през артерия в слабините. :congrats: :bye2:

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007