Автор Тема:  Ода в чест на БГ здравна система...  (Прочетена 1507 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Niya

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 34
    • Профил
  • Вид лечение: Спонтанно излекуване
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Остър хепатит C
     Най-искренно бих желала да изразя чувствата си по отношение на невероятното чудо на човешката еволюция и съзнателна мисъл, а именно БГ здравна система!

Това невероятно откритие на хомо-сапиенс, задминаващо дори откиването на огъня и стъпването на луната, за хилядолетия напред ще остане най-гениалното и ефикасно творение на човешкия род!
     Ако БГ здравна система съществуваше по времето на Джон Лок, то издаването на "Два трактата за управлението" и борбата за либерализъм щяха напълно да се обезсмислят, поради факта, че вече всички щяха да са РАВНИ, просто защото ВСИЧКИ щяха да са БОЛНИ! Какво по-голямо равенство от това!
    Изумително хетерогенния характер на структурата и съставните елементи на системата, ориентирани изцяло в духа на субективизма, позволяват изпълнението на функциите й да бъде абсолютно закърняло!

Затова аз апелирам, мили хора, не претоварвайте любимата ни здравна система с нищо и никакви си болестченца като хепатити,спинове,ракове и прочие...незначителни повреди по тленния преносител на душите ни-телата, за да може тя да процъфтява за сметка на нашето здраве!

:cowboy:

Неактивен Мери_

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2373
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Ода в чест на БГ здравна система...
« Отговор #1 -: Март 02, 2010, 19:15:31 »
О, явно имаме още един писател във форума!

Браво за одата! :clap: :clap: :clap:

:sick: :sick: :sick:
Аз имам в момента доста интерферон в кръвта си, мозъчна мъгла в мозъка и не мога да мисля за някаква си БГ здравна система, която всъщност не е виновна персонално за състоянието в страната ни.
Виновни са други хора, които са позволявали и продължават да позволяват това да се случва!
И основно сме си виновни ние самите, че търпим това положение цял живот!
 :sick: :sick: :sick:
И най-лошото е, че тези хора се избират от самите нас с един глас в тайната стаичка! :angry3:
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен Niya

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 34
    • Профил
  • Вид лечение: Спонтанно излекуване
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Остър хепатит C
Re: Ода в чест на БГ здравна система...
« Отговор #2 -: Март 02, 2010, 19:49:03 »
така е,да! затова апелирах за съчувствие към омаломощената и реанимираща система, с летаргични наклонности!  :love5:

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007