Автор Тема:  Моля за информация  (Прочетена 5727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sisa

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 48
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Моля за информация
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2010, 16:28:30 »
Ваня,
караш ме да се чувствам "щастлива". В нашето семейство до сега сме 3 заразни. Опитвам се да пусна една плоска шега, надявам се да не се обидиш. Та се чудя да се смея или да плача. Брат ми вчера си пусна АСАТ и АЛАТ - неговите са в норма поне. Март месец ще си пуска нов ПСР , стария му беше 38000 коп./преди една год./ и оттогава не беше пускал никакви ензими. Състоянието на майка го стресна и посети доктора за изследвания. При тези изследвания се оказа Холистерол и триглицериди завишени. Той си пийва и похапва та да видим какво ще излезе и при него. Важното е, че поне засега Хепатита при него си спи. Майка за сега е в болницата, а бе какво да ви кажа - аз съм мноооого "спокойна"   :crying2:

Ваня няма да питам др., запазвам си правото за въпроси, като се видим.

Поздрави Сиса

Неактивен sisa

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2010, 14:42:16 »
Привет,
 моята майка я изписаха от болницата с показатели от 400 на 250 от 250 на 150 /АССАТ и АЛАТ/. За дом. лечение Трансметил и Урзофалк. Посъветвах майка за витамини. Сега остав да чакаме месец.  Явно Трансметила и действа, но ще видим да ли ще свали показатели в норма. Според Вас, ако са в норма да я водя ли за ПСР?

Сиса

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #17 -: Февруари 15, 2010, 01:04:36 »
Според мен не трябва да и пускаш това изследване на своя глава. По-скоро се опитай да намериш подходящ лекар, който да поеме нейния случай. Съответно той ще прецени дали да и пусне ПСР и изобщо как най-добре да подходи.

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен sisa

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
« Отговор #18 -: Февруари 16, 2010, 15:58:12 »
Радо, благодаря за съвета. Подходящият д-р е доц. Антонов, но се чувствам малко неловко. Има толкова много болни млади хора, чиито живот сега се развива и аз да го обсебвам с един възрастен човек. Може би др. седмица, като отида при него ще му покажа изследванията на майка и той каквото ме посъветва.

Сиса

Неактивен tetibulka

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2316
  • Осем години.
    • Профил
  • Вид лечение: Софосбувир
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Има близък с хепатит C
« Отговор #19 -: Февруари 16, 2010, 21:48:28 »
Радо, благодаря за съвета. Подходящият д-р е доц. Антонов, но се чувствам малко неловко. Има толкова много болни млади хора, чиито живот сега се развива и аз да го обсебвам с един възрастен човек. Може би др. седмица, като отида при него ще му покажа изследванията на майка и той каквото ме посъветва.

Сиса

Това не ми харесва.
Мисля, че възрастните хора заслужават да живеят нормален живот точно толкова колкото и младите. И държавата ни не може да ни поставя в ситуация, в която да избираме и да разсъждаваме кой е по-ценен.
Дани
Hang in there.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007