Извън темата > Здравни теми

Изчистване на камъни от жлъчката с помощта на билки

(1/25) > >>

Мери_:
Здравейте!

Започвам тази тема, за да изкажа своята благодарност към един скромен човек, който е помогнал и продължава да помага на хората - Васил Добрев Панчев от с. Чавдар, Софийска област, ул. "Васил Левски" No 6!

Всички в селото го знаят като бай Васил - доктора!!! Помогнал е на много хора да се спасят от хирургическа интервенция и да си спестят отстраняването на жлъчния мехур поради наличие на камъни в него.
Благодарение на моята експериментаторска душа успях да събера кураж след поредния тримесечен цикъл с интерферон да се подложа на тридневната терапия за изчистване на камъните от жлъчния ми мехур!
Цялата процедура трае три дена, болките са напълно търпими, дори мога да кажа, че почти не се усещат.
Смесват се сока на 5 кг. лимони, 1 кг. мед и 0,5 л. билков екстрат, който дава бай Васил.
Телефона му е 07189 2583

Днес бях на ехограф и след прегледа съм на седмото небе от радост!!! Жлъчният мехур е напълно чист! Няма нито едно камъче!!!
Така, че с камъните се преборих, сега остават вирусите..... :angry3: :angry3: :angry3: :angry3: :angry3:
Но поне едното зло е отстранено успешно!

Поздрави, :flowers:
Мери

Vancheto:
Мери, честита ти рециклирана жлъчка, повече камък да не се завърта в нея  :congrats:
Същия успех и с вируса ти желоа  :bravo2:

Мери_:
Благодаря, Ванче!!!

И на теб ти желая успех!

Поздрави,
Мери

Аника:
Мери, честита ти нова жлъчка!
Много благодаря за инфото. На мен януари нищо ми нямаше на жлъчката, но март ми заявиха, че и тя не е наред - полип и камъче. Чудя се докато чакам да започна лечение дали да не звънна на бай Васил? Дали е подходящ мемента преди лечението да направя и аз една офанзива  :morning: Ти какво би ме посъветвала?  :ashamed2:
Мерси и успех в следващата битка! :flowers:

anita:
Мери, поздравления за изпитанието.
Казвам изпитание, защото бях свидетел как го премина баща ми.
Ето неговата история:
През 1986 беше приет в Исул със задръстен жлъчен мехур и пътища. Искаха да го оперират, но една сестра от отделението му казала за лечителя от с.Чавдар и баща ми срещу подпис напусна болницата. Лечителя му казал, че трябва да премине 2 курса. След първия ехографа показа изчистване на жлъчните пътища , а след втория и жлъчния мехур беше чист.
След една година баща ми направи профилактично още един курс и от тогава вече  24 години няма проблем.

Вероятно сега вече приема сина му. Знам, че има няккава приемственост там.

Мери, имаш ли идея дали този курс има ефект при стеатоза?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия