Автор Тема:  Миастения гравис  (Прочетена 5491 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nstoyanova

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Миастения гравис
« -: Април 24, 2010, 22:49:18 »
Здравейте,
от 8 години имам миястения гравис - за сега симптомите са ми главно в очите. Поставена ми беше грешна диагноза и при поява на симптом вземах деанксит. Миналата година обаче потвърдиха наличието на антителата и ми предписаха пиридостигмин бромит, но все още не съм започнала да го взимам въпреки, че и в момента (от май 2009) имам симптома с очите. Бих искала да попитам дали има някаква билкова алтернатива за третиране на симптомите. Опасенията са ми че ако пиридостигмина не действа или страничните му ефекти ми пречат ще трябва да вземам стероиди, а списъка със страничните ефекти там е отчайващ.
Благодаря Ви предварително!
« Последна редакция: Април 25, 2010, 11:15:22 от Силвана Лесидренска »

Неактивен ivka81

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 608
  • генотип 1b
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: миястения
« Отговор #1 -: Април 24, 2010, 23:08:35 »
Здравей , ровейки се в нета разбирам,че заболяването ти е автоимунно и то не е свързано/поправи ме ако греша/ със заболяване на черния дроб,а тук глвно се коментират тези проблеми... Това което намирам,като информация при зададен критерий твоето заболяване, сигурно е препрочитано от теб хиляди пъти, и ако се интересуваш от природолечение,билколечение и др алтернативи ,касаещи твоя здравословен проблем,може би, трябва да потърсиш консултация с д-р Атанас Михайлов.

Ивелина

Не търси пътя!Отиди там, където го няма и остави следа....

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2853
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: миястения
« Отговор #2 -: Април 25, 2010, 11:14:08 »
Здравейте,

Както вече Ивка е споменала, ние сме форум за хора, страдащи от остър или хроничен хепатит, така че сме последните, които могат да дадат съвети за Миастения гравис.
Можете да се консултирате с хомеопат за овладяване на страничните ефекти : д-р Атанас Михайлов отговаря на пациентски въпроси. Тъй като той е доста зает, и не отговаря често на пациентски въпроси във форума, можете да си запишете час в кабинета му.

Поздрави,
Силвана Лесидренска

Неактивен nstoyanova

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
миастения гравис
« Отговор #3 -: Април 29, 2010, 09:21:19 »
Здравейте,
от 8 години имам миястения гравис - за сега симптомите са ми главно в очите. Поставена ми беше грешна диагноза и при поява на симптом вземах деанксит. Миналата година обаче потвърдиха наличието на антителата и ми предписаха пиридостигмин бромит, но все още не съм започнала да го взимам въпреки, че и в момента (от май 2009) имам симптома с очите. Бих искала да попитам дали има някаква билкова алтернатива за третиране на симптомите. Опасенията са ми че ако пиридостигмина не действа или страничните му ефекти ми пречат ще трябва да вземам стероиди, а списъка със страничните ефекти там е отчайващ.
Благодаря Ви предварително!

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
Re: Миастения гравис
« Отговор #4 -: Април 29, 2010, 10:38:06 »
Здравейте, г-жо Стоянова!
Преместих темата, която сте стартирали в раздела "д-р Атанас Михайлов отговаря на пациенти" отново в раздела "Здравни теми". Уточнявам пак, че това е форум за хора със хепатит и той е тясно насочен само към това заболяване. Съответно в своя подфорум д-р Атанас Михайлов (където бяхте стартирали днес своята тема) отговаря на въпроси, свързани със заболяването хепатит.
Ако искате да се свържете с него, можете да откриете контактите му в тази тема: http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=2527.0

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен anita

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2988
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
Re: Миастения гравис
« Отговор #5 -: Април 29, 2010, 13:27:49 »
Темата е повече от седмица. Доста хора са я прегледали,но явно няма никой опит или мнение по темата. Все пак тук всички имаме отношение към хепатита 
Жалко, че не можахме да бъдем полезни.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007