Автор Тема:  Мога ли да имам нормална връзка с момиче - носител на Хепатит Б  (Прочетена 10176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2706
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Здравей и от мен,

казваш, че според последното й изследване, хепатита е неактивен. Ако под изследване имаш предвид само асат и алат то те не са никакви маркери за състоянието на черният й дроб. Знам, че с мисълта се свиква изключително трудно, но ако ти не я подтикнеш да бъде по-сериозна в отношението си и да вземе да посети реален хепатолог, то не знам как нещата ще се подредят.

Нека влезе тук да попрочете, или пък ако иска може да се свърже с някой от нас лично ( телефонни номера раздаваме на лични съобщения  :girl_wink:).

Доскоро,
Силвана

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Ники, радвам се, че мислиш по този начин!
Сигурен съм, че на нея и е много трудно и има много притеснения и предразсъдъци. В голяма степен те най-вероятно са и втълпени от околните или близките и, както и от лекари, които не са наясно с тази специфична тема. Затова ти можеш много да и помогнеш като и обясниш и разкажеш повече за хепатита и тя разбере, че не е прокажена.
В тази посока може много да и помогне един наистина добър лекар, който е специалист в тази област, защото той ще има различно отношение към нея и ще и покаже, че нещата не са толкова лоши, колкото тя си представя.
Пожелавам ви успех и на двамата и се радвам, че проявяваш разбиране към нея, защото това е много важно и тя със сигурност го оценява!

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007