Автор Тема:  Подарявам граноцит (срок на годност до края на юли 2011г.), както и Копегус  (Прочетена 1689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Astronette

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Здравейте отново!

Тъй като през май левкоцитите ми се бяха сринали, по съвет на моя лекар ми сложиха Граноцит. Бях си взела два флакона, понеже се оказа, че трудно се намират и според фармацевтката в Санита на пазара я има само тая партида със срок на годност до края на юли. Единият флакон беше достатъчен да помогне при мен и затова другият остана.
Ако някой се нуждае от такова лечение до края на месеца, нека ми пусне лично съобщение.
Доколкото разбрах в момента не могат да се намерят нито Граноцит, нито Неупоген в аптечната мрежа. Надявам се да мога да помогна на някого.

Не съм писала във форума по време на лечението, но при всички критични моменти правех справки и винаги ми помагахте.
С две думи - благодаря Ви, че Ви има!

Моето лечение приключва след около две седмици, така че дори вече съм спряла да мрънкам.  :wink3:
След края ще ми останат 100 и няколко таблетки Копегус. Ако някой има нужда, да пише и за тях.
Видях във форума, че наскоро сте помогнали по този начин. Страхотно е да видиш подкрепата в действие.

Успех на всички! Ще бъда наоколо!
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 23:41:58 от Радослав Русинов »
Pain is a part of the process of revelation.

Неактивен Rumi_

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1544
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
Здравей, ами като си вече по- спокойна, ако искаш напиши подробности по твоето лечение. :chat: Все пак това е придобит опит, който може да се сподели/резултати от изследвания, вирусно натоварване../ Това също ще бъде полезно за всички, които са на лечение пък и за нас, завършилите го.

Разбира се това е само молба, а ти ако имаш желание. :write: :bye2:

Неактивен The Astronette

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
Обещавам да споделя. Уикендът ще имам повече време. Сега отивам да спя, че утре ме чака тежък работен ден, за който не мога да повярвам, че имам сили и енергия. :smile:
Pain is a part of the process of revelation.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007