Автор Тема:  Има ли някой от форума, който да си е правил Фиброскан тест в близка държава?  (Прочетена 2430 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен d`essie

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 76
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Хроничен хепатит C
Здравейте,

преди да пусна темата видях, че преди година Ради е писал по темата и беше изровил няколко адреса за Румъния. не знам какво се е случило след това обаче- темата е затворена от няколко месеца.

тъй като аз твърдо съм решила да си направя този тест, сега сондирам мнения за най-предпочитано в близост място.

интересува ме дали конкретно има някой от форума, който си е правил тестта и къде.

освен за Румъния ми подсказаха и Солун като читава дестинация- обаче още не съм почнала да проучвам конкретно.

затова първо тук реших да питам...

« Последна редакция: Септември 25, 2011, 15:39:27 от Радослав Русинов »

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Здравей, Деси,
Аз поне не знам някой да е пътувал, за да си пусне такъв тест. Вариантът, към който се бяхме насочили преди година, беше за Фибротест, тъй като румънския лекар, който ми писа, за да ми даде информация за това къде може да се направи Фибротест или Фиброскан, ми каза, че по-добрия вариант според него, е Фибротест. Предпочитанията му бяха за този тест, защото при Фиброскан има субективност при тълкуването на това, което показва самата машина, което пък зависи от опита с този апарат на самия лекар, който прави изследването.
Ако научиш нещо повече, или си направиш това изследване в Букурещ или Солун, ще се радвам да споделиш.
По отношение на Фибротест в България, все още няма развитие по този случай.

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007