Автор Тема:  Възможно ли е да съм се заразил от спринцовка при тест за алергия  (Прочетена 13433 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 30
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Здравейте моята история е доста подобна понеже имам проблем с очите ми казаха че може да се дължи на алергична реакция подуването на клепачите ми, та така взех си аз направление отивам в Александровска болница - сградата по алергология (казаха ми че там е най-доброто ,имали доста алергени, първата и най-стара алергология в страната етц......).Така влизам аз гледам 20 спринцовки наредени на масата жената ми вика подай си ръката , хубаво но забелязвам че тя е без ръкавици хммм , не се замислих тогава - тестът излезе почти негативен много слаби алергии към дървесен полен от сорта на 3/3 и френски акари, всичко друго беше негативно. Но този тест беше правен в понеделник 14 май, а аз все още осещам дискомфорт в ръката.След като излезнах да чакам отвън имаше вече доста хора с направен тест, тогава не се замислих толкова, но сега след като усещам този дискомфорт дали може да съм се заразил? Дано само си въобразявам, че направо  :crying2: При инфекция от спринцовка четох че трябва да има зачервяване,подуване, някаква слуз и някви червени линии :(. Аз имам някаква слаба болка която се мести до палеца и показалеца.На повърхноста на кожата не виждам зачервяване или подъване само 2 останали видими точици от теста. Мале ще откача на 16 години съм и не мога да помисля че такова заразяване може да стане при такава лека интервенция като алергичен прик тест.
« Последна редакция: Май 19, 2012, 14:55:38 от Радослав Русинов »

Неактивен eli13

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1190
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Хроничен хепатит C
Не.
Но ако ще ми изкрейзваш, тичай до най-близката лаборатория и се тествай.
За хепатит С продължава кампанията за безплатно изследване, така че тука ще минеш метър и 20 кинта за хепатит Б.
Докладвай после колко си здрав  :good:

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
мисля наистина да се тествам ама ще изчакам до другият месец че ще е по точен тестът мейби . Пък ноември ще тествам всичко , плашлив човек съм ужас, ама и то повечето лекари да си вършеха точно работата да няма за какво да се хванеш.

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Резултати: Успешнo
Здравей,
Това, че усещаш дискомфорт и слаба болка в ръката си след интервенцията, не означава, че са те заразили с хепатит. Нали не си мислиш, че ръката ще те боли, щото оттам е минал вируса, когато е влязъл в теб!?! Ако беше така, всички милиони хора по света с хроничен хепатит, щяха да знаят на момента, че са заразени. Но всъщност, големия процент от тях дори не знаят, че имат това заболяване. Така, че гарантирам ти, че ръката ти не те боли, защото в кръвта ти е вкаран вирус оттам.
Не забравяй, че преди да усетиш каквито и да е симптоми, свързани с евентуалното ти заразяване с хепатит, ще минат седмици, защото има прозоречен период. Така, че няма абсолютно никакъв шанс твоите усещания в момента да са свързани с евентуално заразяване с хепатит B или C.
Ако правилно съм разбрал цялата ситуация с теста за алергии, шанса да са те заразили е нищожен, освен ако сестрата не е държала 20-те спринцовки само за камуфлаж, а винаги си е ползвала една и съща на всеки пациент.

Ако, въпреки всичко, продължаваш да се притесняваш, изчакай между 2 и 6 месеца (за да си гарантираш, че прозоречния период е минал) и ако през това време не си имал никакви симптоми, се изследвай за хепатит B и C. Ако през това време вече си проявил остри симптоми и си пожълтял, в болницата ще те изследват.

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Здравейте пак съм аз, от няколко дена съм много отпаднал с варираща температура 36.6-37 болката в ръката все още я има, онзи ден след като помагах на баба ми се почувствах много изморен и започна да ме боли десният крак от вътрешната страна на бедрото. Днес като вечерях храната направо се усещаше как влиза в стомаха ми. Тези няколко дни когато се изходя в тоалетната фекалиите плуват отгоре. Имам и леко пожълтяване на горната част на езика към края (частта по-близка до гърлото), но не съм сигурен дали не е от преди това-имам раздразнено черво(което съм сигурен че е предизвикано от притеснение,което в тези дълги месеци в очакване на тестът ще стане още по-зле :( ). Вече се притеснявам, дали наистина поради немърливостта си сестрите не са ме заразили с нещо, то не е една спринцовка гн-Русинов, а 20 със всяка по-отделно те драскат и капват, баща ми ми каза че се махат иглите, и че сестрите това го правят всеки ден и нямало как да стане заразяване. От няколко дена вече съм се настроил да приема и най-лошото, но просто не искам да си представя как ще повлияе то на родителите ми. Майка ми прекара инсулт преди по-малко от година и ако недай си боже наистина съм се заразил тя не трябва да разбира, но  :sad3:ми е много тежко и за баща ми, той е много силен човек, помогна на майка ми много и тя сега се чувсва повече от добре дори от 2 месеца ходи на работа и взима само 1 лекарство от цели 12. Ако съм заразен наистина което се надявам да не е така, не знам какво да правя, не искам да ги обрека на още тревога и мъка след това което вече се случи на семейството ни. След 3 месеца мисля да отида да си направя тест за ХИВ, а след 6 за хепатит. Дядо ми ми каза че си внушавам и че не можело така да се заразиш, то ако така ставало щяло да има отзвук по новините, но нали това понякога е недиагностицирано с години, напълно здрави хора не знаят от къде са го пипнали. Е това е исках да си излея душата някъде, не можах да го направя пред нашите. И без това им надух главата с проблемите ми с очите, които не бяха никак сериозни, сега съжелявам че започнах да се занимавам с тях, ако не бях нямаше да се стигне до тук, дано греша и наистина всичко е наред, но в тази държава вече не се очудвам на нищо.  И да добавя възможно ли е при наличие на по-голяма заплаха за организма друга болест да отшуми, или по-точно да намали симптомите си, защото клепачите ми доста се подобриха по отношение на дразнението което изпитвах ?   :sad3:

Неактивен eli13

• Профил
Улфрик, според мен дядо ти е прав.
Покрай здравословните проблеми в семейството малко си развил хипохондрия.
Никое от изброените от теб вирусни заболявания няма симптоми болки в ръка, крак и пр.
Ти действително си внушаваш. Температурата ти от 36 и нещо е съвсем обичайна, а езикът ти може просто да се е обложил, ако си пил повечко прясно мляко или друго.
Успокой се и престани да се разглеждаш толкова обстойно. Избери си една хубава книга, поразходи се сега малко по празниците и те уверявам, че болежките ти ще отшумят.
Наистина си се травмирал от заболяванията в семейството. Случва се тази реакция и е съвсем нормална, не се притеснявай.

• Профил
    • My Home Page
Ти самият не съзнаваш, че си се вкарал много дълбоко "във филма". Каквото и да ти обясняваме, ти ще виждаш само това, което подкрепя твоята теория. Ако не беше така, щеше да си обърнал внимание на едно от най-важните неща, които написах в горния си пост - "няма как да имаш симптоми на хепатит 2-3 дена след заразяването, пък камо ли да са започнали веднага след заразяването". Но ти го подмина, защото не се връзва с идеята, че вече имаш хепатит и си пълен с една купчина симптоми.

Поздрави,
Радо

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Здравейте пак искам да попитам дали постоянният стрес,притеснение итн.. може да повлияе на организма при изграждането на антитела , тоест на валидността на един тест?

• Профил
    • My Home Page
Не, няма такава възможност. Това е тест, който не се влияе от моментното ти състояние. Или имаш вируса, или не, няма среден вариант.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил

• Профил
    • My Home Page
Сега като се замислих, може би трябва да уточниш за кой тест питаш и какво имаш предвид. При заразяване има прозоречен период, в който маркера HBsAg е отрицателен. Трябва да минат поне няколко седмици преди този тест да стане положителен. Но щом стане положителен, не може на следващия ден да е отрицателен, а на по-следващия отново да е положителен.
Ако говорим за тест за антитела, там пък имаш период, в който този тест трябва да стане положителен. Щом стане положителен, няма вариант на следващия ден да е отрицателен, а на по-следващия пак да е отрицателен.

Резултатите от двата теста (HBsAg и anti-HBs) не се влияят от това дали си закусвал, или не, или пък от това дали си под стрес, или не.

Поздрави,
Радо

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
значи аз имах предвид обикновените тестове които се правят първо - за антитела ако не бъркам. Мисля да си направя на 45-ден,90 и 6 месеца, може ли стресът да увеличи времето за появяване на антитела.

• Профил
    • My Home Page
може ли стресът да увеличи времето за появяване на антитела.
Не.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Благодаря много, съжелявам че ви занимавам с глупостите ми, преди 2 месеца не беше така но закачиш ли се веднъж за интернетът, започваш да мислиш всяка болежка за симптом, дано всичко е на психическа основа и не съм болен. Аз попринцип съм много педантичен на тема хигиена , направо като Монк и сега като си помисля че може нещо да са ми направили не по моя вина, самата мисъл ме побърква. Попринцип не съм боледувал дори от настинки от не си спомням колко време и сега се шашнах от мисълта че са ми направили нещо по немърливост. Тренирах и се хранех здравословно преди да ми влезне тази простотия в главата, сега дори нямам желание да излизам с приятели.

Неактивен eli13

• Профил
Улфрик,
я вземи да се отървеш от тая хипохондрия, че по-голяма болест от това няма.
Замисли се малко. Заболяването от разни неща, пък дори от хепатит, се случва на всеки и в крайна сметка не е фатално.
Ама това да мислиш само за болести, да си подчиняващ живота и всичките радости на маниакално чувство за хигиена и потрес от потенциални инфекции, хич не е добре.
За тези неща се спри на компетентен психолог и действайте, за да се освободиш от желязната хватка на натрапчивите мисли. Брат ми има тоя проблем, който споделяш и затова имам някои наблюдения.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Симптоми без наличие на антитела при направен тест показва че те нямат нищо общо с хепатитите нали? Всмисъл ако си направя тест и се окаже негативен но преди тестът съм имал симптоми значи ли че не са свързани с хепатит, благодаря предварително.

• Профил
    • My Home Page
Не трябва да се тестваш за антитела, а за антигена. Трябва да си пуснеш изследването HBsAg - то е първото, което ще стане положително. Иначе логиката, която си изложил важи, но за изследването HBsAg.

Поздрави,
Радо

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
http://www.cibalab.com/products.php тоест кой от тези тестове да си направя ?

Значи като имаш съмнение за рискова ситуация след определения прозоречен период си правиш тест за антиген, не беше ли антитяло първото нещо което създава организма нещо ми стана каша. Вижте предишните ми постове където ви питах за стресът, Там съм писал антитяло и нищо не сте казали . Благодаря ви .
« Последна редакция: Юни 18, 2012, 20:26:31 от ulfric »

• Профил
    • My Home Page
http://www.cibalab.com/products.php тоест кой от тези тестове да си направя ?
Правиш си "Хепатит В (HBsAg)" от списъка.

Значи като имаш съмнение за рискова ситуация след определения прозоречен период си правиш тест за антиген, не беше ли антитяло първото нещо което създава организма нещо ми стана каша.
Гледаш графиката в тази статия: Диагностика на Хепатит В. В нея ще видиш кое изследване кога става положително.

Поздрави,
Радо

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
искам да пусна и за хепатит C кой тест се прави първо ?

• Профил
    • My Home Page
Anti-HCV е теста, който се прави при хепатит C. Той обаче става положителен след инкубационния период. HCV РНК теста става положителен на втората седмица след заразяването. Неговата цена обаче е 150 лева.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
за хепатит C 6 месеца е ако си с отслабнал имунитет - наркоман, последна фаза на рак етц? А ако не си прекарал някакви сериозни болести през живота си  на 3 месеца възможно ли е да имаш достоверен тест ? Благодаря за бързите отговори.

• Профил
    • My Home Page
Инкубационният период е интервал. Няма правила при кои хора кога свършва инкубационния период. Едва след като мине крайния срок на инкубационния период можеш да разчиташ на точност при теста за антитела за хепатит C. Ако не можеш да чакаш, винаги имаш вариант да си пуснеш HCV РНК (или т.нар. ПСР).

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Хепатит C ( anti-HCV )   17.30 лв.
HCV - RNA   91.70 лв.
HCV Ag/Ab   53.30 лв.
anti-HCV Westernblot   91.70 лв.
HCV -количествен RNA   150.00 лв.

Нещо много ме обърква тук има 2 RNA теста :)

• Профил
    • My Home Page
Този от 90 лева е качествения ПСР тест на Цибалаб. Не знам дали мога да ти го препоръчам, защото така и май никой от форума не си го е пускал точно него в Цибалаб.
По принцип в момента вече няма качествени и количествени ПСР тестове, има само един - количествен, който е с висока чувствителност.
Ако прецениш, си пусни по-евтиния, би трябвало все пак да няма проблем и с него.

• Профил
    • My Home Page
Изпреварвам следващия ти въпрос, защото вече пиша сигурно за 10 път в тази тема и постоянно си спрягаме едно и също нещо.
Никой нищо не може да ти гарантира, няма как да си сигурен в нещо на 100%. Дали даден тест е точен или дали може да се разчита на него, зависи от лабораторията и от лаборантите.
И помисли пак за това, което ти писах преди в темата:
Това, че усещаш дискомфорт и слаба болка в ръката си след интервенцията, не означава, че са те заразили с хепатит. Нали не си мислиш, че ръката ще те боли, щото оттам е минал вируса, когато е влязъл в теб!?! Ако беше така, всички милиони хора по света с хроничен хепатит, щяха да знаят на момента, че са заразени. Но всъщност, големия процент от тях дори не знаят, че имат това заболяване. Така, че гарантирам ти, че ръката ти не те боли, защото в кръвта ти е вкаран вирус оттам.
Не забравяй, че преди да усетиш каквито и да е симптоми, свързани с евентуалното ти заразяване с хепатит, ще минат седмици, защото има прозоречен период. Така, че няма абсолютно никакъв шанс твоите усещания в момента да са свързани с евентуално заразяване с хепатит B или C.

Поздрави,
Радо

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Съжалявам че ви занимавам просто не знам какво да правя , сигурен съм че нещо не е наред имам все още дискомфорт в ръката, сигурно е от неправилно изпълнение на пробожданията е засегнат нерв или мускул не знам, но дано не е хепатит или някой друг вирус :(

• Профил
    • My Home Page
Потърси причината другаде, не е задължително да имаш точно хепатит. Като имаме предвид, че този проблем ти се е появил веднага, тогава ти гарантирам, че това не е от хепатита. Дори и да приемем, че са те заразил с хепатит B или C, симптомите и болките, които имаш, със сигурност не са причинени от него. Затова, потърси другаде причинителя, а пък после може да си пуснеш и тестове за хепатит.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Този от 90 лева е качествения ПСР тест на Цибалаб. Не знам дали мога да ти го препоръчам, защото така и май никой от форума не си го е пускал точно него в Цибалаб.
По принцип в момента вече няма качествени и количествени ПСР тестове, има само един - количествен, който е с висока чувствителност.
Ако прецениш, си пусни по-евтиния, би трябвало все пак да няма проблем и с него.

качествения по чувствителен ли е намерих една информация която си писал   http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=754.0

качествен - 50 IU/mL/ ; количествен - < 612 IU/mL,

Мисля да направя по-евтиния ако е по-добър смисъл , ако излезе негативен няма да има нужда от количеството вирус в мен ?!
« Последна редакция: Юни 19, 2012, 14:45:29 от Радослав Русинов »

• Профил
    • My Home Page
Количествения вече е с точност 25 IU/mL, само че не знам това дали важи за количествения в Цибалаб.
Пусни си качествения и не се рови повече.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
а имам още един въпрос дали мога да си пусна в Иван Рилски без направление само да отида да си платя 150 лева за този за хепатит ц и така :)

• Профил
    • My Home Page
Да, можеш, но не пречи да звъннеш на телефона им и да попиташ.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=9539.40;wap2
 чудничко, цялата тема в този форум е направо ужасяваща.
Tamara:
 Момичета, мен като малка ме тестваха за алергии почти всяка година. Това е било 1980-1992 да кажем. И винаги си е било така. Влизаш в стаята и там на масата има сложени стотина спринцовки с иглите. Драскат си те, с които трябва и ги връщат пак на масата без да сменят иглите. Не те боцкат, а те драскат. Аз винаги съм си мислила, че така е нормално. Винаги си е било така, нали не те бодат. А и това все пак си алергологията на МА в София, детското отделение. Ако на тях не вярвам, на кого?

Navigation

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
здравейте отново утре ще си правя пср-и за хепатит б и ц - спестяванията ми отиват на кино, но трябва да знам дали има нещо - ден 46 от евентуалното ми заразяване , трябва ли да не ям сутринта или нещо по-специално трябва ли да знам някакви приготовления преди теста. Или просто си отивам без да има значение какво съм ял и тн, а д и кога горедолу излизат резултатите във сайта ви пише един два дни което е супер, но дали е така.

Неактивен Rumi_

• Публикации: 1548
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
Здравей, във всяка лаборатория има различен срок за изпълнение на изследването. Ти къде ще го правиш?
Например в лабораторията на д-р Цветанска в детска инфекциозна болница ПСР са готови за два дни, особено ако си ги плащаш. Утре даваш кръв, в понеделник ще знаеш резултата/ получава се така заради предстоящите 2 два  почивни дни. Защо не го направиш в понеделник и в срядя ще е готов?

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
в Иван Рилски - доколкото разбрах от този форум е най-качествено обслужването и затова мисля там да отида. Но да наистина в понеделник ще е най-добре.  Опитах се да се обадя 2 пъти http://www.hepactive.org/content/articles/diagnostics/laboratory_diagnostics/Laboratory_Ivan_Rilski 02/852 69 30 но никой не дига интересно 2 дена подред, дали не са сменили номера? Нищо де аз ще отида все пак там , понеже имат добра апаратура.
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 17:36:29 от ulfric »

• Профил
    • My Home Page
трябва ли да не ям сутринта или нещо по-специално трябва ли да знам някакви приготовления преди теста. Или просто си отивам без да има значение какво съм ял и тн
Резултатите от изследването не се влияят от това дали си ял. Ако беше така, човек просто щеше да похапне и вируса да изчезне  :smile:

а д и кога горедолу излизат резултатите във сайта ви пише един два дни което е супер, но дали е така.
Резултатите обикновено излизат в рамките на няколко дни, като това зависи от броя събрани проби. Машината, която прави изследването, се нуждае от минимален брой проби, за да може пускането и да е финансово рентабилно. В по-натоварените лаборатории се събират достатъчно на брой проби в рамките на дни, което значи и че резултата ти ще излезе в рамките на дни.

Поздрави,
Радо

• Профил
    • My Home Page
Опитах се да се обадя 2 пъти http://www.hepactive.org/content/articles/diagnostics/laboratory_diagnostics/Laboratory_Ivan_Rilski 02/852 69 30 но никой не дига интересно 2 дена подред, дали не са сменили номера?
Опитай на някои от изброените телефони на "Иван Рилски" на тази страница: http://www.hepactive.org/content/articles/treatment/treatment_hospitals
Може оттам да ти дадат актуален телефон.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Благодаря в понеделник ще отида рано сутрин, пише че лабораторията работи от 7:30. Надявам се че всичко става в нея и не трябва да ходя при някой лекар, разбирасе първо сигурно се минава през регистратура? Някой който  си е правил ПСР в Иван Рилски ако може да ме светне по въпроса как стават нещата и колко време отнема?
« Последна редакция: Юни 28, 2012, 20:15:58 от ulfric »

• Профил
    • My Home Page
Не се притеснявай излишно за процедурата. Просто отиди на регистратура и оттам ще те насочат.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Готово взеха ми кръв в понеделника , утре излиза за хепатит Б , а в петъка или другият вторник за Ц. Много любезни хора наистина.
На 50ти ден от деня на евентуалното заразяване си направих 2та теста PCR. А искам да попитам те нали ще засекът и ако например съм се заразил преди години етц. , надявам се че не съм  де но просто питам дали може да засече и при доста по-старо заразяване :D доста идиотско обяснение дано ме разберете. Ще се опитам пак да обясня , значи с ПЦР засича всичко независимо дали преди години или скоро  си заразен ? Благодаря ви за отговорите.
« Последна редакция: Юли 03, 2012, 17:36:54 от ulfric »

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Дадоха ми бележка с номер и телефон на който да попитам за резултат -02/ 852 69 30 , но на този номер дава винаги свободно, тоест няма никой, като аз и преди да отида пак се обаждах от този и пак беше свободно, след това звъннах на информация, дадоха ми 02/ 851 0813 и пак е свободно, интересно как да се свържа подяволите.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Клиника по Гастроентерология
Екип хепатолози
 доц. Красимир Антонов,
 доц. Деян Желев,
д-р Тасев
д-р Николова
д-р Колчаков

тел. за връзка: 02/952 37 25 - клиника по гастроентерология;
                         02/952 12 97 - канцелария   
                         02/952 29 72 - лабораторията на доц.Антонов
                         02/952 37 44, 02/952 28 31 - записване на дата за хоспитализация. Записването по телефона става във вторник, сряда, и петък, след 11 часа.
                         0886/223 475, 0893/724 278, 0876/244 908 – записване на час за преглед при доц. Антонов, доц. Желев, и д-р Колчаков.

Доц. Антонов, доц. Желев, и д-р Колчаков извършват прегледи на пациенти в клиниката по гастроентерология. Прегледите се извършват с предварително записване по телефона.

Приемни дни за доц. Антонов:
- понеделник, от 13:30
- четвъртък, от 13:30

Приемни дни за доц. Желев:
- вторник, от 13:30
- сряда, от 13:30

Приемни дни за д-р Колчаков:
- вторник, от 9:00
- сряда, от 09:00
- петък, 09:00

Консултативни кабинети
ул.”Цанко Церковски” 6,
 проф. Захарий Кръстев,
 тел. за връзка: 02/866 91 12

тези телефони пък които намерих в сайта се различават съвсем сега ще опитам и на тях.

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
ее супер телефонът е 02 / 9522972 валиден !!!! а резултатът ми за хепатит Б отрицателен ! в петък излиза за Ц , леле направо ще полудея от кеф. В доста откачен филм се бях вкарал ! Сега в петък ако всичко е наред почвам тренировки всичко както преди защото направо съм се разпасал. Благодаря ви хора за отговорите! Мисля че и за Ц ще е отрицателен защото нали трябва да има много кръв и тн за да има заразяване, но ше видим.   :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Genesis- I Can't Dance  :flowers:

Неактивен Miglena

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 95
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Остър хепатит В
Бравоооо!  :congrats: :congrats: :congrats: Радвам се много за отрицателния резултат, сигурна съм, че и за Ц ще е такъв!

Желая ти един прекрасен ден!
Меги  :flowers: :flowers: :flowers:

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • **
    • Профил
Благодаря ви на всички че се отзовахте на въпросите ми и вторият ПЦР за хепатит Ц излезна негативен, съжалявам че ви занимавах, знам че вие и без това водите тежка борба с тази коварна болест. Пожелавам ви успехи,много здраве,щастие и късмет. И след края на проведените лечения и вие да видите отрицателен резултат.

С много уважение Ники, благодаря ви от сърце!!! УСПЕХ!

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Неактивен Rumi_

• Публикации: 1548
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно

Неактивен Miglena

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 95
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Остър хепатит В
Супер!!!  Браво на теб!  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:  :congrats: :congrats: :congrats:

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007