Автор Тема:  Възможно ли е да съм се заразил с хепатит Б, след като съм ваксиниран като бебе  (Прочетена 7025 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен topfighters

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
благодаря, Радо. това за антителата изследването ли е което казваш , извинявам се че толкова въпроси задавам но наистина помагате много. Понякога даже и лекарите не са толкова изчерпателни колкото хора които са си патили и патят.. :) Ако имате някакви идеи от какво може да бъде породена умора липса на концентррация сънливост и замъглено съзнание и проблеми с паметта, които според мен са се проявили след половия акт може да изкажете мнение ще съм ви признателен , защото хепатита ми беше единственото разумно обяснение тъй като при хронифициране се наблюдавали проблеми с обработването на храната и остатъци в изпражненията които аз имам.. и сега се чудя какво да правя :Д . ситуацията започва да става забавна..

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Не, стандартното изследване за антитела е anti-HBs. Това, което ти препоръчвам да си пуснеш, е anti-HBc total - то ще покаже дали някога си се сблъсквал с вируса на хепатит Б, без значение дали си се излекувал от него преди време, или все още го имаш.

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен ulfric

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 30
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Прочети в интернер за IBS - раздразнено черво , ще видиш че един от съпътсващите го симптоми е хронична умора, всичко е на психическа основа, не е опасно просто влияе на всекидневието ти, аз имам същото от доста време, но поради голямо притеснение май съм развил и хронична умора. Помисли дали си имал скоро големи притеснения,депресии и тем подобни, защото много от тези неща влияят и на стомаха.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007