Автор Тема:  Изследвания след третата доза на ваксината срещу хепатит Б  (Прочетена 1343 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен косе_босе

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Има близък с хепатит B
Здравейте, много съм развълнувана, защото днес ми поставиха третата ваксина Енжерикс!
Искам да попитам - след колко време трябва си пусна Анти Б тотал и какъв трябва да е резулта, за да живея спокйно вече?
Много ви благодаря предварително!

Копие на оригиналния пост:
Цитат
здравейте,мн съм развълнувана,защото днес ми поставиха третата ваксина Енжерикс,искам да попитам след колко време трябва си пусна Анти Б тотал и какъв трябва да е резулта за да живея спокйно вече
мн ви благодаря предварително

Пост, редактиран от модераторите, поради неспазване на правилата за използване на форума!
« Последна редакция: Юни 14, 2012, 16:52:39 от Радослав Русинов »

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Здравей,
Изследването, което трябва да си пуснеш, не е anti-HBc total, а anti-HBs (изследване за антитела срещу "s" антигена). Изследването се пуска един месец след последната доза. За да се приеме, че си изградила имунитет, резултата ти трябва да е над 10 mIU/mL.

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007