Вирусен хепатит - Лечение > Предстои ми лечение

Започвам лечение скоро

(1/3) > >>

Stefan:
Zdraveite,

Dnes polu4ih dobrata novina, obadiha mi se po telefona i mi kazaha 4e sum odobren da polu4a bezplatni lekarstva to La Roche. Te Praviat Pegasys (Pegylated interferon) + Copegus (Rivabirin).
Drugata sedmica lekarstvata shte sa pri men i zapo4vam.

Mnogo se radvam che nai nakraia vsi4ko se podrejda, dosega minah prez dosta lekari i sestri i bezbroi pati izledvania na kravta. nai nakraia lechenieto e pred praga :)

V moia sluchai to shte e 6 meseca zashtoto sum genotip 3 i shansa na uspevaemost e znachitelen - 80% taka che se nadiavam vsi4ko da mine uspeshno. Sled 1 sedmica kato pochna shte moga da pisha i pove4e v tazi tema za tova kak protichat neshtata. Nadiavam se skoro da stavame vse pove4e horata koito mojem da postvame tuk!

Pozdravi !

Stefan

pumuckl:
Стискам палци,братле.
Дръж ни в течение как върви лечението и как ти понася,ние ще помагаме с каквото може.
Лет дъ форс би уит ю. :)

irka:
Това е супер новина Стефан!  :)

Стискаме палци и ние! Дано всичко е наред и лесно приемеш лечението. Ще очакваме новини!

Радослав Русинов:
Поздравления и от мен :)
Успех с лечението и дано всичко да мине гладко и без много перипетии!
Ще чакаме скоро да пишеш повече подробности как са минали първите дни.

Stefan:
Днес получих лекарствата - PEGASYS (peginterferon alfa 2a) + Copegus (rivabirin),  четири заредени спринцовки и хапчета за 1 месец. Като сваршат им се обаждам и пращат още.

Сега се опитвам да реша кога да започна, най вероятно ще почна на 9ти че тогава ми започва и отпуската. 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия