Автор Тема:  резултати от лечението ми  (Прочетена 811 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dimitrov

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
резултати от лечението ми
« -: Февруари 12, 2013, 08:23:05 »
Привет на всички!!!!Вчера си получих последните резултати ,след едногодишно лечение с интерферон 180.

Показател            Резултат             Линеен обхват                  Чувствителност

HBV DNA             <29 IU/ml             29 IU/ml-110 000 000 IU/ml         6 IU/ml

Това са ми резултатите.Лекарите казаха ,че на практика,ми са отрицателни и съм се повлиял много добре от лечението.Показателите ми на чернодробните ензими са в границите си.Също ми казаха,че след 6 месеца пак ще ми правят изследване за дългосрочното въздеиствие на лечението.Според тях ,лекарите,ефекта от лечението,трябва да ме държи за ,цитирам-"2,3,5 години".       
Ами общо взето си е това ,ще си пускам на 3 месеца изследвания за чернодробни ензими.Надявам се всичко да си е наред.Най вече наблегнаха и на това,да не се пие алкохол.Аз го премахнах напълно още преди 1,5 години.Ами това е .Ако има някой да сподели нещо по тези резултати ,ще съм благодарен!

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007