Вирусен хепатит - Лечение > Алтернативни методи на лечение

чувал ли е някой за това

(1/1)

ralkataaaaaaa:
 :smile: :smile: :smile:  преди седмица съпруга ми споделил на колегите си,че съм болна от хепатит ц и един от тях му казал,че навремето в неговото село един дядо лекувал хората от хепатит по малко странен начин. Карал болния да пренощува в помещение,където спят овцете. Въздухът там съдържал нещо,което лекувало.Има ли някой ,който да е чувал за това,на мен ми стана малко смешно като го чух,но знае ли човек  :smile:

Силвана Лесидренска:
Рали,

как въздуха може да излекува нещо, което ти е в кръвта и чернодробните клетки? Аз вярвам в алтернативните методи- например действието на филантруса при хепатит Б, но всякакви там рези и овчи въздушни изпарения ме карат да си изляза от кожата от бяс против безумията, в които вярват хората.

Не, няма да даде резултат :)

ralkataaaaaaa:
 :smile: аз и не мисля да пробвам ,стана ми смешно,за овце не бях чувала  :laugh:

болен-здрав:
Не знам какво да кажа!? Преди година ми разправяха за някакъв руснак-професор, бил болен от някакво забоялване на белия дроб. Та този руснак дошъл тук в Конезавода Стефан Караджа- село Стражица, Добричка област. Моят познат, който ми разказваше историята, когато го попитал попитал защо идва всеки ден, руснака отговорил простичко заради изпаренията от торта.
Явно има някаква терапия, ако някой знае нещо нека сподели!

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия