Автор Тема:  Прекаран хепатит А и активно спортуване ?  (Прочетена 855 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен коко1

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Здравейте,
Прекарах хепатит А и горе долу са се минали 6 месеца вече, преди 1 месец си направих изследвания и бяха всичките наред и лекуващия ме доктор ми каза,че съм напълно здрав и вече нямам работа при нея .Лекуващия доктор ми каза,че мога да почна с леки физически натоварвания.Но аз не съм убеден,от прочетеното из форумите и от мненията на познати и приятели.
Преди да се зараза с хепатит А спортувах всеки ден като тренировките ми бяха много тежки,та ми е интересно не мога ли да си започна със активния спорт и до 3 седмици-месец да започвам с тежките и изтощителни тренировки. Между другото 1-2 пъти в седмицата се набирам на лостове,но гледам да не се натоварвам много и всичко си е наред.
Втори въпрос - Мога ли да взимам хранителни добавки,ако не - то след колко време ще мога.Надявам се,че правите разлика между хранителни добавки и стероиди, защото имам приятели и познати които си мислят,че добавите са химия(стероиди).

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007